Znajdź autobus z Szczecin do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 115,38zł
Czas podróży 10 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 17
Pierwszy odjazd: 02:00
Ostatni odjazd: 22:10
Odległość 468km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Szczecin do Katowice

Jeśli szukasz biletów z Szczecin do Katowice w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Szczecin do Katowice?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 21,98 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 26,98 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Katowice?

Autobusy z Szczecin do Katowice wyjeżdżają ze stacji Szczecin Station and Szczecin Warzymice i przyjeżdżają na stację Katowice Bus Station and Katowice Lotnisko.

Cena biletu Szczecin - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
93 zł123 zł Więcej Więcej 59 zł Więcej Więcej
51 zł43 zł Więcej Więcej 47 zł47 zł Więcej
282 zł295 zł Więcej Więcej 268 zł280 zł Więcej

Autobusy z Szczecin do Katowice


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Szczecin do Katowice, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Szczecin do Katowice?

Na trasie z Szczecin do Katowice dostępnych jest 17 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 16 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Katowice w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Szczecin do Katowice, dostępnych jest 17 połączeń autobusowych dziennie. 16 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Szczecin do Katowice?

Pierwszy autobus do Katowice odjeżdża o 02:09, a ostatni o 22:09. Podróż trwa 10 hours, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 8 hours and 35 minutes.

Przejazd autobusowy z Szczecin do Katowice: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

You can travel by bus from Szczecin to Katowice with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.