Autobus Szczecin - Katowice ceny od 101,97 zł

Rozpocząć z
101,97 zł

Szczecin do Katowice przez autobus

Podróż z Szczecin do Katowice przez autobus wynosi 468,08 km i zajmuje 11 godz. i 20 min. Dziennie odbywa się 18 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:00, a ostatnim o 23:55. Możliwe jest podróżowanie z Szczecin do Katowice przez autobus za jedyne 101,97 zł lub aż 432,92 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 101,97 zł.

Najniższa cena101,97 zł
Czas trwania podróży11 godz. i 20 min
Połączenie dziennie18
Najniższa cena101,97 zł
Wyzsza cena432,92 zł
Pierwszy wyjazd02:00
Ostatni wyjazd23:55
Dystans468,08 km
OdjazdSzczecin
PrzyjazdKatowice
PrzewoźnicyFlixBus, Inter

Autobus Bilety od Szczecin do Katowice

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Szczecin do Katowice

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Szczecin do Katowice z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Szczecin do Katowice?

Bilety autobusowe z Szczecin do Katowice kosztują średnio 235,78 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Szczecin do Katowice za jedyne 101,97 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Szczecin do Katowice?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Katowice.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Szczecin do Katowice?

Podróż autobusem z Szczecin do Katowice trwa 11 godz. i 20 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Szczecin o FSTD, a ostatni o 23:55. Podróż z Szczecin do Katowice zajmuje około 11 godz. i 20 min, lub nawet :8 godz. i 40 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Szczecin o 02:00, a ostatni o 23:55.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Szczecin do Katowice?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Szczecin do Katowice to i .

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Szczecin do Katowice?

Dostępnych jest 18 połączeń autobusowych na trasie z Szczecin do Katowice. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 17, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Szczecin do Katowice autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Szczecin do Katowice, dostępnych jest 18 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 17 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Szczecin do Katowice

Tanie bilety autobus od Szczecin do Katowice
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Szczecin do Katowice.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Szczecin do Katowice, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Szczecin do Katowice.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Szczecin do Katowice

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Katowice

Podróżując autobusem do Katowice, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and Inter od Szczecin do Katowice
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Szczecin do Katowice przez bus.
Udogodnienia FlixBus Inter
wifi WiFi check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check check

Szczecin do Katowice Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
32.77kg
Autobus
35.11kg
Lot
93.62kg
Samochód
74.89kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Szczecin do Katowice?
Bilet autobus z Szczecin do Katowice to 235,78 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 101,97 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Szczecin do Katowice?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Szczecin do Katowice, to 101,97 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Szczecin a Katowice przez autobus?
Szczecin do Katowice to 468,08 km.
Jak długo trwa autobus między Szczecin a Katowice?
Szczecin do Katowice to średnio 11 godz. i 20 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 40 min.
Jakie firmy działają od Szczecin do Katowice?
Szczecin do Katowice jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and Inter świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Szczecin na Katowice?
Szczecin do Katowice ma średnio 18 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Szczecin do Katowice?
Najwcześniejszy autobus od Szczecin do Katowice rozpoczyna się pod adresem 02:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Szczecin do Katowice?
Najnowszy autobus od Szczecin do Katowice odchodzi o 23:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Szczecin do Katowice?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 101,97 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Szczecin do Katowice?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Szczecin, aby przejść do Katowice. Możesz przejść z Warzymice Osiedle Kresy, Szczecin Dąbie and Szczecin Główny i możesz dotrzeć do Katowice Dworzec and Katowice Ligota.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Szczecin do Katowice?
Istnieje średnio 1 z Szczecin, aby przejść do Katowice.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Szczecin a Katowice przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Szczecin a Katowice to 8 godz. i 40 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Szczecin do Katowice?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Szczecin a Katowice.
Jakie są emisje CO2 dla Szczecin do Katowice przez autobus?
Podróż autobus z Szczecin do Katowice generuje 35.11kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Szczecin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Szczecin

Trasy międzynarodowe z Szczecin i okolic

Inne miejsca docelowe z Szczecin

Główne połączenia kolejowe do Katowice

Powiązane trasy

Inne popularne trasy