Znajdź autobus z Szczecin do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z42,72zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 42,72zł
Czas podróży 11 h 36 min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 02:00
Ostatni odjazd: 22:10
Odległość 468km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Szczecin do Katowice

Jeśli szukasz biletów z Szczecin do Katowice w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Szczecin do Katowice?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 84,96 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 9,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Katowice?

Autobusy z Szczecin do Katowice wyjeżdżają ze stacji Szczecin Goleniów Airport, Szczecin Warzymice and Szczecin Station i przyjeżdżają na stację Katowice Bus Station and Katowice Lotnisko, Pyrzowice, Wolności.

Cena biletu Szczecin - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
68 zł Więcej Więcej 60 zł60 zł Więcej Więcej
Więcej Więcej 120 zł145 zł Więcej Więcej 45 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 117 zł

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Szczecin do Katowice, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Szczecin do Katowice?

Na trasie z Szczecin do Katowice dostępnych jest 6 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 6 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Katowice w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Katowice z Szczecin, dostępnych jest 6 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Szczecin do Katowice?

Pierwszy autobus do Katowice odjeżdża o 02:03, a ostatni o 22:06. Podróż trwa 12 hours and 9 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 11 hours and 50 minutes.

Przejazd autobusowy z Szczecin do Katowice: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

You can travel by bus from Szczecin to Katowice with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.