Znajdź autobus z Szczecin do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Katowice

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 235,73 zł
Czas podróży 13 h 6 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 07:00
Ostatni odjazd 05:10
Odległość 468 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Szczecin do Katowice

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Szczecin do Katowice. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Szczecin do Katowice?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Szczecin do Katowice od 36,23 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Szczecin do Katowice wynoszą średnio 194,21 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
83 zł Więcej Więcej Więcej 75 zł Więcej Więcej
71,43 zł Więcej Więcej Więcej 103,17 zł Więcej Więcej

Autobusy z Szczecin do Katowice

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Szczecin do Katowice?

Pierwszy autobus odjeżdża z Szczecin o 02:10, a ostatni o 05:10. Podróż trwa średnio 12 h 33 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :8 h 35 min.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Szczecin do Katowice, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Szczecin do Katowice?

Dostępnych jest 3.5 połączeń autobusowych na trasie z Szczecin do Katowice. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2.5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Katowice w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Szczecin do Katowice, dostępnych jest 3.5 połączeń autobusowych dziennie. 2.5 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 1 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.