Znajdź autobus z Szczecin do Tarnów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Tarnów

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 46,95zł
Czas podróży 13 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 05:35
Ostatni odjazd: 18:15
Odległość 583km

Znajdź swój autobus z Szczecin do Tarnów na virail

Jeśli szukasz biletów z Szczecin do Tarnów w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Szczecin do Tarnów?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Szczecin to Tarnów from 10,98 zł, while the average price is 32,48 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Szczecin do Tarnów to Szczecin Goleniów Airport, Szczecin Warzymice and Szczecin Station i Tarnów.

Cena biletu Szczecin - Tarnów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 120 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Kiedy podróżujesz na długich dystansach, jazda autobusem może być długa i nużąca. Jeśli Twój budżet jest ograniczony, możesz znaleźć tańsze opcje rezerwując loty u przewoźników niskokosztowych.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Tarnów z Szczecin?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Szczecin do Tarnów. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Tarnów w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Tarnów z Szczecin, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Szczecin do Tarnów?

Pierwszy autobus odjeżdża z Szczecin o 05:12, a ostatni o 18:07. Podróż trwa średnio 13 hours and 38 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 13 hours and 15 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Szczecin do Tarnów?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Szczecin do Tarnów.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.