Znajdź autobus z Łódź do Bielsko-Biała

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 34 zł
Czas podróży 3 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd: 02:20
Ostatni odjazd: 18:20
Odległość 216km

Autobusem z Łódź do Bielsko-Biała: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Łódź do Bielsko-Biała w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Bielsko-Biała?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Bielsko-Biała od 7,99 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Bielsko-Biała wynoszą średnio 47,20 zł.

Jak nazywają się stacje w Łódź i Bielsko-Biała?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227, Lodz Fabryczna Bus Station, Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1, Lodz Kaliska Bus Station and Lodz - Fabryczna i przyjeżdżają na stację Bielsko-Biala, Bielsko-Biala Bus Station, Ul. Warszawska 7, Bielsko Biala Central Bus Station and Ul. Warszawska, Naprzeciwko Dworca PKS.

Cena biletu Łódź - Bielsko-Biała dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
56 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Bielsko-Biała


Jako że podróż z Łódź do Bielsko-Biała nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Bielsko-Biała, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Bielsko-Biała z Łódź?

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Bielsko-Biała?

Średnia długość podróży to 4 hours and 6 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Bielsko-Biała w 3 hours and 55 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 02:01, a ostatni o 02:09.

Przejazd autobusowy z Łódź do Bielsko-Biała: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus, Leo Express and AD Eurotrans, Plominski oferujący przejazdy do Bielsko-Biała.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.