Znajdź autobus z Łódź do Bielsko-Biała

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 36,23 zł
Czas podróży 3 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 02:20
Ostatni odjazd 02:20
Odległość 216 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Bielsko-Biała

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Bielsko-Biała w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Bielsko-Biała?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Bielsko-Biała za jedyne 36,23 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 41,95 zł.

Autobusy z Łódź do Bielsko-Biała

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Bielsko-Biała?

Pierwszy autobus do Bielsko-Biała odjeżdża o 02:20, a ostatni o 02:20. Podróż trwa 3 h 55 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :3 h 55 min.

Jako że podróż z Łódź do Bielsko-Biała nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Bielsko-Biała?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Bielsko-Biała. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Bielsko-Biała dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.