Znajdź autobus z Łódź do Bielsko-Biała

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 55,55zł
Czas podróży 4 h 7 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 02:20
Ostatni odjazd: 18:20
Odległość 216km

Autobusem z Łódź do Bielsko-Biała: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Łódź do Bielsko-Biała w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Bielsko-Biała?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Bielsko-Biała od 12,99 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Bielsko-Biała wynoszą średnio 12,49 zł.

Jak nazywają się stacje w Łódź i Bielsko-Biała?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna, Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska and Lodz - Fabryczna i przyjeżdżają na stację Bielsko-Biala and Bielsko Biala Przystanek Autobusowy.

Cena biletu Łódź - Bielsko-Biała dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
28 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
38 zł Więcej Więcej 38 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Bielsko-Biała


Jako że podróż z Łódź do Bielsko-Biała nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Bielsko-Biała, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Bielsko-Biała z Łódź?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Bielsko-Biała. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Bielsko-Biała, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. 1 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Bielsko-Biała?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 02:10, a ostatni o 18:10. Podróż trwa średnio 4 hours and 22 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 55 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Bielsko-Biała?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus and AD Eurotrans, Plominski, oferujący przejazdy do Bielsko-Biała.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.