Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdynia do Mikołajki

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Gdynia do Mikołajki przez pociąg

Podróż z Gdynia do Mikołajki przez pociąg wynosi 216,99 km i zajmuje 1 godz. i 59 min. Dziennie odbywa się 20 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:15, a ostatnim o 23:58. Możliwe jest podróżowanie z Gdynia do Mikołajki przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży1 godz. i 59 min
Połączenie dziennie20
Pierwszy wyjazd00:15
Ostatni wyjazd23:58
Dystans216,99 km
OdjazdGdynia
PrzyjazdMikołajki
Przewoźnicyrozklad

Tanie bilety na pociąg z Gdynia do Mikołajki na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Gdynia do Mikołajki w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Gdynia do Mikołajki?

Średnia cena biletów kolejowych z Gdynia do Mikołajki to . Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Gdynia do Mikołajki kosztują około .

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Gdynia do Mikołajki?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Gdynia - Mikołajki.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Mikołajki?

Pierwszy pociąg do Mikołajki odjeżdża o 00:15, a ostatni o 23:58. Aby dostać się z Gdynia do Mikołajki pociągiem, będziesz potrzebował 1 godz. i 59 min. Podróż pociągiem do Mikołajki zabiera średnio 1 godz. i 59 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 1 godz. i 17 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:15, a ostatni wyjeżdża z Gdynia o 23:58.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Gdynia do Mikołajki?

Pociąg z Gdynia odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Mikołajki z Gdynia: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 20 połączeń kolejowych do Mikołajki z Gdynia. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 19 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Mikołajki na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Gdynia do Mikołajki jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Każdego dnia dostępnych jest 20 połączeń kolejowych z Gdynia do Mikołajki. Zauważ, że wśród nich jest 19 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Gdynia do Mikołajki
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Gdynia do Mikołajki.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Gdynia do Mikołajki, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Gdynia do Mikołajki.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Gdynia do Mikołajki

Najtańsze bilety kolejowe Gdynia - Mikołajki można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Mikołajki

Podróżując pociągiem do Mikołajki, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Gdynia do Mikołajki Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
15.19kg
Autobus
16.27kg
Lot
43.4kg
Samochód
34.72kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Gdynia do Mikołajki? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Gdynia a Mikołajki wynoszą 15.19kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Gdynia a Mikołajki? Podróżując pociągiem między Gdynia a Mikołajki, zaoszczędzisz 28.21kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.08kg w porównaniu z autobusem i 19.53kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Gdynia a Mikołajki przez pociąg?
Gdynia do Mikołajki to 216,99 km.
Jak długo trwa pociąg między Gdynia a Mikołajki?
Gdynia do Mikołajki to średnio 1 godz. i 59 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 17 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Gdynia na Mikołajki?
Gdynia do Mikołajki ma średnio 20 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Gdynia do Mikołajki?
Najwcześniejszy pociąg od Gdynia do Mikołajki rozpoczyna się pod adresem 00:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Gdynia do Mikołajki?
Najnowszy pociąg od Gdynia do Mikołajki odchodzi o 23:58. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Gdynia do Mikołajki?
Istnieje średnio 1 z Gdynia, aby przejść do Mikołajki.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Gdynia a Mikołajki przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Gdynia a Mikołajki to 1 godz. i 17 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Gdynia do Mikołajki?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Gdynia a Mikołajki.
Jakie są emisje CO2 dla Gdynia do Mikołajki przez pociąg?
Podróż pociąg z Gdynia do Mikołajki generuje 15.19kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Gdynia

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Gdynia

Trasy międzynarodowe z Gdynia i okolic

Inne miejsca docelowe z Gdynia

Główne połączenia kolejowe do Mikołajki

Inne popularne trasy