Wyszukaj połączenie kolejowe z Gliwice do Mikołajki

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Gliwice do Mikołajki przez pociąg

Podróż z Gliwice do Mikołajki przez pociąg wynosi 437,52 km i zajmuje 9 godz. i 10 min. Dziennie odbywa się 18 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:06, a ostatnim o 23:24. Możliwe jest podróżowanie z Gliwice do Mikołajki przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży9 godz. i 10 min
Połączenie dziennie18
Pierwszy wyjazd03:06
Ostatni wyjazd23:24
Dystans437,52 km
OdjazdGliwice
PrzyjazdMikołajki
Przewoźnicyrozklad

Porównuj najlepsze ceny biletów z Gliwice do Mikołajki

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od GliwiceX do Mikołajki. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Gliwice do Mikołajki?

Bilety na pociąg z Gliwice do Mikołajki kosztują średnio , ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od .

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Gliwice do Mikołajki?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Gliwice a Mikołajki.

O której odjeżdżają pociągi do Mikołajki i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Mikołajki odjeżdża o 03:06, a ostatni o 23:24. Aby dostać się z Gliwice do Mikołajki pociągiem, będziesz potrzebował 9 godz. i 10 min. Podróż pociągiem do Mikołajki zabiera średnio 9 godz. i 10 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 6 godz. i 5 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 03:06, a ostatni wyjeżdża z Gliwice o 23:24.

Jakie stacje obsługują trasę Gliwice - Mikołajki?

Pociągi do Mikołajki odjeżdzają z GLIWICE,Gliwice Pionierow,Gliwice A4 i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń z Gliwice do Mikołajki jest każdego dnia?

Dostępnych jest 18 połączeń kolejowych do Mikołajki z Gliwice. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 18 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Mikołajki z Gliwice? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Gliwice do Mikołajki
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Gliwice do Mikołajki.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Gliwice do Mikołajki, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Gliwice do Mikołajki.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Gliwice do Mikołajki

Najtańsze bilety kolejowe Gliwice - Mikołajki można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Mikołajki

Podróżując pociągiem do Mikołajki, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Gliwice do Mikołajki Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
30.63kg
Autobus
32.81kg
Lot
87.5kg
Samochód
70kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Gliwice do Mikołajki? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Gliwice a Mikołajki wynoszą 30.63kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Gliwice a Mikołajki? Podróżując pociągiem między Gliwice a Mikołajki, zaoszczędzisz 56.87kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.18kg w porównaniu z autobusem i 39.37kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Gliwice a Mikołajki przez pociąg?
Gliwice do Mikołajki to 437,52 km.
Jak długo trwa pociąg między Gliwice a Mikołajki?
Gliwice do Mikołajki to średnio 9 godz. i 10 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 5 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Gliwice na Mikołajki?
Gliwice do Mikołajki ma średnio 18 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Gliwice do Mikołajki?
Najwcześniejszy pociąg od Gliwice do Mikołajki rozpoczyna się pod adresem 03:06. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Gliwice do Mikołajki?
Najnowszy pociąg od Gliwice do Mikołajki odchodzi o 23:24. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Gliwice a Mikołajki przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Gliwice a Mikołajki to 6 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Gliwice do Mikołajki?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Gliwice a Mikołajki.
Jakie są emisje CO2 dla Gliwice do Mikołajki przez pociąg?
Podróż pociąg z Gliwice do Mikołajki generuje 30.63kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Gliwice

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Gliwice

Trasy międzynarodowe z Gliwice i okolic

Inne miejsca docelowe z Gliwice

Główne połączenia kolejowe do Mikołajki

Powiązane trasy

Inne popularne trasy