Wyszukaj połączenie kolejowe z Elbląg do Mikołajki

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Elbląg do Mikołajki przez pociąg

Podróż z Elbląg do Mikołajki przez pociąg wynosi 146,73 km i zajmuje 1 godz. i 13 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:31, a ostatnim o 19:46. Możliwe jest podróżowanie z Elbląg do Mikołajki przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży1 godz. i 13 min
Połączenie dziennie4
Pierwszy wyjazd05:31
Ostatni wyjazd19:46
Dystans146,73 km
OdjazdElbląg
PrzyjazdMikołajki
Przewoźnicyrozklad

Porównuj najlepsze ceny biletów z Elbląg do Mikołajki

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Elbląg do Mikołajki w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Elbląg do Mikołajki?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Elbląg do Mikołajki za . Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Mikołajki kosztują około .

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Elbląg do Mikołajki?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Elbląg - Mikołajki.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Mikołajki?

Pierwszy pociąg do Mikołajki odjeżdża o 05:31, a ostatni o 19:46. Aby dostać się z Elbląg do Mikołajki pociągiem, będziesz potrzebował 1 godz. i 13 min. Pierwszy pociąg do Mikołajki odjeżdzą o 05:31, a ostatni o 19:46. Podróż trwa średnio 1 godz. i 13 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Mikołajki w 0 godz. i 56 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Mikołajki i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Mikołajki odjeżdzają z Elbląg ze stacji Elblag i przyjeżdźają na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Mikołajki z Elbląg?

Jeśli chcesz pojechać do Mikołajki z Elbląg pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Elbląg do Mikołajki jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Elbląg do Mikołajki
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Elbląg do Mikołajki.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Elbląg do Mikołajki, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Elbląg do Mikołajki.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Elbląg do Mikołajki

Najtańsze bilety kolejowe Elbląg - Mikołajki można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Mikołajki

Podróżując pociągiem do Mikołajki, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Elbląg do Mikołajki Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
10.27kg
Autobus
11kg
Lot
29.35kg
Samochód
23.48kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Elbląg do Mikołajki? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Elbląg a Mikołajki wynoszą 10.27kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Elbląg a Mikołajki? Podróżując pociągiem między Elbląg a Mikołajki, zaoszczędzisz 19.08kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.73kg w porównaniu z autobusem i 13.21kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Elbląg a Mikołajki przez pociąg?
Elbląg do Mikołajki to 146,73 km.
Jak długo trwa pociąg między Elbląg a Mikołajki?
Elbląg do Mikołajki to średnio 1 godz. i 13 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 56 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Elbląg na Mikołajki?
Elbląg do Mikołajki ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Elbląg do Mikołajki?
Najwcześniejszy pociąg od Elbląg do Mikołajki rozpoczyna się pod adresem 05:31. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Elbląg do Mikołajki?
Najnowszy pociąg od Elbląg do Mikołajki odchodzi o 19:46. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Elbląg a Mikołajki przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Elbląg a Mikołajki to 0 godz. i 56 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Elbląg do Mikołajki?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Elbląg a Mikołajki.
Jakie są emisje CO2 dla Elbląg do Mikołajki przez pociąg?
Podróż pociąg z Elbląg do Mikołajki generuje 10.27kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Elbląg

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Elbląg

Trasy międzynarodowe z Elbląg i okolic

Inne miejsca docelowe z Elbląg

Główne połączenia kolejowe do Mikołajki

Powiązane trasy

Inne popularne trasy