Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Mikołajki

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Kraków do Mikołajki przez pociąg

Podróż z Kraków do Mikołajki przez pociąg wynosi 431,29 km i zajmuje 8 godz. i 33 min. Dziennie odbywa się 20 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:59, a ostatnim o 23:54. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Mikołajki przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży8 godz. i 33 min
Połączenie dziennie20
Pierwszy wyjazd01:59
Ostatni wyjazd23:54
Dystans431,29 km
OdjazdKraków
PrzyjazdMikołajki
Przewoźnicyrozklad

Tanie bilety na pociąg z Kraków do Mikołajki na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Kraków do Mikołajki?

Średnia cena biletów kolejowych z Kraków do Mikołajki to . Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Mikołajki kosztują około .

Pociągi z Kraków do Mikołajki: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Kraków - Mikołajki.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Mikołajki?

Dotarcie do Mikołajki zajmie Ci 8 godz. i 33 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Kraków o 01:59, a ostatni o 23:54'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Mikołajki w 6 godz. i 14 min, ale średnio zabiera to 8 godz. i 33 min.

Jakie stacje obsługują trasę Kraków - Mikołajki?

Możesz pojechać pociągiem do Mikołajki z Kraków Airport,Krakow Straszewskiego,Krakow, ul. Dworcowa,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow, który przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Kraków do Mikołajki jest każdego dnia?

Dostępnych jest 20 połączeń kolejowych do Mikołajki z Kraków. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 20 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Na trasie z Kraków do Mikołajki jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Kraków do Mikołajki
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Mikołajki.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Mikołajki, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Mikołajki.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Kraków do Mikołajki

Najtańsze bilety kolejowe Kraków - Mikołajki można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Mikołajki

Podróżując pociągiem do Mikołajki, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Kraków do Mikołajki Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
30.19kg
Autobus
32.35kg
Lot
86.26kg
Samochód
69.01kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Kraków do Mikołajki? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Kraków a Mikołajki wynoszą 30.19kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Kraków a Mikołajki? Podróżując pociągiem między Kraków a Mikołajki, zaoszczędzisz 56.07kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.16kg w porównaniu z autobusem i 38.82kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Kraków a Mikołajki przez pociąg?
Kraków do Mikołajki to 431,29 km.
Jak długo trwa pociąg między Kraków a Mikołajki?
Kraków do Mikołajki to średnio 8 godz. i 33 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 14 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Kraków na Mikołajki?
Kraków do Mikołajki ma średnio 20 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Kraków do Mikołajki?
Najwcześniejszy pociąg od Kraków do Mikołajki rozpoczyna się pod adresem 01:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Kraków do Mikołajki?
Najnowszy pociąg od Kraków do Mikołajki odchodzi o 23:54. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Mikołajki przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Kraków a Mikołajki to 6 godz. i 14 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Kraków do Mikołajki?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Kraków a Mikołajki.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Mikołajki przez pociąg?
Podróż pociąg z Kraków do Mikołajki generuje 30.19kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Mikołajki

Powiązane trasy

Inne popularne trasy