Wyszukaj połączenie kolejowe z Opole do Mikołajki

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Opole do Mikołajki przez pociąg

Podróż z Opole do Mikołajki przez pociąg wynosi 427,9 km i zajmuje 9 godz. i 14 min. Dziennie odbywa się 11 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:32, a ostatnim o 23:54. Możliwe jest podróżowanie z Opole do Mikołajki przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży9 godz. i 14 min
Połączenie dziennie11
Pierwszy wyjazd00:32
Ostatni wyjazd23:54
Dystans427,9 km
OdjazdOpole
PrzyjazdMikołajki
Przewoźnicyrozklad

Porównuj najlepsze ceny biletów z Opole do Mikołajki

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od OpoleX do Mikołajki. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Opole do Mikołajki?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Opole do Mikołajki za . Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około .

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Opole do Mikołajki?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Opole a Mikołajki oferowane przez .

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Opole do Mikołajki?

Przejazd między Opole a Mikołajki zajmuje 9 godz. i 14 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:32, a ostatni o 23:54. Średnia długość podróży to 9 godz. i 14 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Mikołajki w ciągu 6 godz. i 14 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Opole o 00:32, a ostatni o 23:54.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Mikołajki?

Pociągi do Mikołajki mogą odjeżdzać z Opole Wschodnie,Opole Glowne,Opole, Jerzego i Ryszarda Kowalczyków i przyjeżdżać na stację .

Ile połączeń z Opole do Mikołajki jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Mikołajki z Opole pociągiem, dziennie dostępnych jest 11 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Mikołajki na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Opole do Mikołajki jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Opole do Mikołajki
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Opole do Mikołajki.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Opole do Mikołajki, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Opole do Mikołajki.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Opole do Mikołajki

Najtańsze bilety kolejowe Opole - Mikołajki można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Mikołajki

Podróżując pociągiem do Mikołajki, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Opole do Mikołajki Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
29.95kg
Autobus
32.09kg
Lot
85.58kg
Samochód
68.46kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Opole do Mikołajki? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Opole a Mikołajki wynoszą 29.95kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Opole a Mikołajki? Podróżując pociągiem między Opole a Mikołajki, zaoszczędzisz 55.63kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.14kg w porównaniu z autobusem i 38.51kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Opole a Mikołajki przez pociąg?
Opole do Mikołajki to 427,9 km.
Jak długo trwa pociąg między Opole a Mikołajki?
Opole do Mikołajki to średnio 9 godz. i 14 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 14 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Opole na Mikołajki?
Opole do Mikołajki ma średnio 11 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Opole do Mikołajki?
Najwcześniejszy pociąg od Opole do Mikołajki rozpoczyna się pod adresem 00:32. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Opole do Mikołajki?
Najnowszy pociąg od Opole do Mikołajki odchodzi o 23:54. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Opole a Mikołajki przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Opole a Mikołajki to 6 godz. i 14 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Opole do Mikołajki?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Opole a Mikołajki.
Jakie są emisje CO2 dla Opole do Mikołajki przez pociąg?
Podróż pociąg z Opole do Mikołajki generuje 29.95kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Opole

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Opole

Trasy międzynarodowe z Opole i okolic

Inne miejsca docelowe z Opole

Główne połączenia kolejowe do Mikołajki

Powiązane trasy

Inne popularne trasy