Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Mikołajki

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Szczecin do Mikołajki przez pociąg

Podróż z Szczecin do Mikołajki przez pociąg wynosi 465,04 km i zajmuje 9 godz. i 0 min. Dziennie odbywa się 20 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:21, a ostatnim o 23:52. Możliwe jest podróżowanie z Szczecin do Mikołajki przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży9 godz. i 0 min
Połączenie dziennie20
Pierwszy wyjazd00:21
Ostatni wyjazd23:52
Dystans465,04 km
OdjazdSzczecin
PrzyjazdMikołajki
Przewoźnicyrozklad

Najtańsze bilety na pociąg z Szczecin do Mikołajki na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od SzczecinX do Mikołajki. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Szczecin do Mikołajki?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Szczecin do Mikołajki za . Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około .

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Szczecin do Mikołajki?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Szczecin - Mikołajki.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Szczecin do Mikołajki?

Pierwszy pociąg do Mikołajki odjeżdża o 00:21, a ostatni o 23:52. Aby dostać się z Szczecin do Mikołajki pociągiem, będziesz potrzebował 9 godz. i 0 min. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Mikołajki w 6 godz. i 36 min, ale średnio zabiera to 9 godz. i 0 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Szczecin do Mikołajki?

Pociągi do Mikołajki odjeżdzają z Szczecin Główny,Szczecin, Dąbie,Szczecin Warzymice Osiedle Kresy 11,Szczecin Train Station i przyjeżdżają na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Mikołajki z Szczecin: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 20 połączeń kolejowych do Mikołajki z Szczecin. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 20 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Mikołajki z Szczecin? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Szczecin do Mikołajki
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Szczecin do Mikołajki.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Szczecin do Mikołajki, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Szczecin do Mikołajki.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Szczecin do Mikołajki

Najtańsze bilety kolejowe Szczecin - Mikołajki można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Mikołajki

Podróżując pociągiem do Mikołajki, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Szczecin do Mikołajki Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
32.55kg
Autobus
34.88kg
Lot
93.01kg
Samochód
74.41kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Szczecin do Mikołajki? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Szczecin a Mikołajki wynoszą 32.55kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Szczecin a Mikołajki? Podróżując pociągiem między Szczecin a Mikołajki, zaoszczędzisz 60.46kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.33kg w porównaniu z autobusem i 41.86kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Szczecin a Mikołajki przez pociąg?
Szczecin do Mikołajki to 465,04 km.
Jak długo trwa pociąg między Szczecin a Mikołajki?
Szczecin do Mikołajki to średnio 9 godz. i 0 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 36 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Szczecin na Mikołajki?
Szczecin do Mikołajki ma średnio 20 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Szczecin do Mikołajki?
Najwcześniejszy pociąg od Szczecin do Mikołajki rozpoczyna się pod adresem 00:21. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Szczecin do Mikołajki?
Najnowszy pociąg od Szczecin do Mikołajki odchodzi o 23:52. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Szczecin a Mikołajki przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Szczecin a Mikołajki to 6 godz. i 36 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Szczecin do Mikołajki?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Szczecin a Mikołajki.
Jakie są emisje CO2 dla Szczecin do Mikołajki przez pociąg?
Podróż pociąg z Szczecin do Mikołajki generuje 32.55kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Szczecin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Szczecin

Trasy międzynarodowe z Szczecin i okolic

Inne miejsca docelowe z Szczecin

Główne połączenia kolejowe do Mikołajki

Powiązane trasy

Inne popularne trasy