Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Mikołajki

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Gdańsk do Mikołajki przez pociąg

Podróż z Gdańsk do Mikołajki przez pociąg wynosi 200,48 km i zajmuje 1 godz. i 24 min. Dziennie odbywa się 22 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:04, a ostatnim o 23:29. Możliwe jest podróżowanie z Gdańsk do Mikołajki przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży1 godz. i 24 min
Połączenie dziennie22
Pierwszy wyjazd00:04
Ostatni wyjazd23:29
Dystans200,48 km
OdjazdGdańsk
PrzyjazdMikołajki
Przewoźnicyrozklad

Tanie bilety na pociąg z Gdańsk do Mikołajki na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Gdańsk do Mikołajki w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Gdańsk do Mikołajki?

Bilety na pociąg z Gdańsk do Mikołajki kosztują średnio , ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od .

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Gdańsk do Mikołajki?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Gdańsk - Mikołajki.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Gdańsk do Mikołajki?

Dotarcie do Mikołajki zajmie Ci 1 godz. i 24 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Gdańsk o 00:04, a ostatni o 23:29'. Podróż pociągiem do Mikołajki zabiera średnio 1 godz. i 24 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 0 godz. i 56 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:04, a ostatni wyjeżdża z Gdańsk o 23:29.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Mikołajki i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Mikołajki odjeżdzają z Gdańsk ze stacji Gdańsk Wrzeszcz,Gdańsk,Gdańsk Lech Wałęsa Airport, GDN,Gdansk Glowny i przyjeżdźają na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Mikołajki z Gdańsk?

Dostępnych jest 22 połączeń kolejowych do Mikołajki z Gdańsk. Zauważ, że wśrod nich jest 4 połączeń bezpośrednich i 18 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Mikołajki na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Mikołajki z Gdańsk? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli chcesz podróżować do Mikołajki z Gdańsk, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 22 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 18 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 4 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Gdańsk do Mikołajki
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Gdańsk do Mikołajki.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Gdańsk do Mikołajki, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Gdańsk do Mikołajki.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Gdańsk do Mikołajki

Najtańsze bilety kolejowe Gdańsk - Mikołajki można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Mikołajki

Podróżując pociągiem do Mikołajki, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Gdańsk do Mikołajki Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
14.03kg
Autobus
15.04kg
Lot
40.1kg
Samochód
32.08kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Gdańsk do Mikołajki? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Gdańsk a Mikołajki wynoszą 14.03kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Gdańsk a Mikołajki? Podróżując pociągiem między Gdańsk a Mikołajki, zaoszczędzisz 26.07kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.01kg w porównaniu z autobusem i 18.05kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Gdańsk a Mikołajki przez pociąg?
Gdańsk do Mikołajki to 200,48 km.
Jak długo trwa pociąg między Gdańsk a Mikołajki?
Gdańsk do Mikołajki to średnio 1 godz. i 24 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 56 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Gdańsk na Mikołajki?
Gdańsk do Mikołajki ma średnio 22 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Gdańsk do Mikołajki?
Najwcześniejszy pociąg od Gdańsk do Mikołajki rozpoczyna się pod adresem 00:04. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Gdańsk do Mikołajki?
Najnowszy pociąg od Gdańsk do Mikołajki odchodzi o 23:29. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Gdańsk do Mikołajki?
Istnieje średnio 4 z Gdańsk, aby przejść do Mikołajki.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Gdańsk a Mikołajki przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Gdańsk a Mikołajki to 0 godz. i 56 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Gdańsk do Mikołajki?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Gdańsk a Mikołajki.
Jakie są emisje CO2 dla Gdańsk do Mikołajki przez pociąg?
Podróż pociąg z Gdańsk do Mikołajki generuje 14.03kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Gdańsk

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Gdańsk

Trasy międzynarodowe z Gdańsk i okolic

Inne miejsca docelowe z Gdańsk

Główne połączenia kolejowe do Mikołajki

Powiązane trasy

Inne popularne trasy