Wyszukaj połączenie kolejowe z Gniezno do Toruń

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Toruń

Szczegóły podróży

Czas podróży 3 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 22
Pierwszy odjazd: 03:02
Ostatni odjazd: 21:39
Odległość 87km

Tanie bilety na pociąg z Gniezno do Toruń na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Toruń. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Gniezno do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Gniezno do Toruń?

Aby dostać się do Toruń pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Gniezno do Toruń?

Pociągi z Gniezno do Toruń


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Gniezno do Toruń?

Pociągi do Toruń mogą odjeżdzać z Gniezno i przyjeżdżać na stację Toruń Wschodni or Toruń Kluczyki.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Toruń z Gniezno: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Toruń z Gniezno pociągiem, dziennie dostępnych jest 22 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Toruń na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 22 połączeń kolejowych z Gniezno do Toruń. Zauważ, że wśród nich jest 19 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 3 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Gniezno do Toruń i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Toruń odjeżdzą o 03:06, a ostatni o 21:06. Podróż trwa średnio 3 hours and 2 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Toruń w 1 hour and 7 minutes.