Pociąg Poznań - Białogard ceny od 61,88 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Poznań do Białogard przez pociąg

Podróż z Poznań do Białogard przez pociąg wynosi 188,87 km i zajmuje 3 godz. i 44 min. Dziennie odbywa się 7 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:45, a ostatnim o 16:47. Możliwe jest podróżowanie z Poznań do Białogard przez pociąg za jedyne 61,88 zł lub aż 61,88 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 61,88 zł.

Najniższa cena61,88 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 44 min
Połączenie dziennie7
Najniższa cena61,88 zł
Wyzsza cena61,88 zł
Pierwszy wyjazd05:45
Ostatni wyjazd16:47
Dystans188,87 km
OdjazdPoznań
PrzyjazdBiałogard
PrzewoźnicyPOLREGIO

Pociąg Bilety od Poznan do Bialogard

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Poznań do Białogard na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Poznań do Białogard?

Średnia cena biletów kolejowych z Poznań do Białogard to 61,83 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Poznań do Białogard kosztują około 61,88 zł.

Pociągi z Poznań do Białogard: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Poznań a Białogard oferowane przez .

O której odjeżdżają pociągi do Białogard i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Białogard odjeżdża o 05:45, a ostatni o 16:47. Aby dostać się z Poznań do Białogard pociągiem, będziesz potrzebował 3 godz. i 44 min. Podróż pociągiem do Białogard zabiera średnio 3 godz. i 44 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 3 godz. i 15 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:45, a ostatni wyjeżdża z Poznań o 16:47.

Jakie stacje obsługują trasę Poznań - Białogard?

Pociągi do Białogard mogą odjeżdzać z Poznań–Ławica,Poznan,Poznań Starołęka i przyjeżdżać na stację Białogard, Urząd Miasta,Nosówko.

Ile połączeń z Poznań do Białogard jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 7 połączeń kolejowych do Białogard z Poznań. Zauważ, że wśrod nich jest 7 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Białogard na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Białogard z Poznań? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Dziennie dostępnych jest 7 połączeń kolejowych na trasie do Białogard z Poznań.Zauważ, że jest wśród nich 7 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Poznan do Bialogard

Tanie bilety pociąg od Poznań do Białogard
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Poznań do Białogard.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Poznań do Białogard, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Poznań do Białogard.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Poznan do Bialogard

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Poznań do Białogard

Najtańsze bilety kolejowe Poznań - Białogard można znaleźć już za 61,79 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 71,80 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 85,62 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Białogard

Podróżując pociągiem do Białogard, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie POLREGIO od Poznań do Białogard
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Poznań do Białogard przez train.
Udogodnienia POLREGIO
wifi WiFi check
luggage Bagaż check
accessibility Dostępność check
bicycle Rower check

Poznań do Białogard Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
13.22kg
Autobus
14.17kg
Lot
37.77kg
Samochód
30.22kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Poznań do Białogard? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Poznań a Białogard wynoszą 13.22kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Poznań a Białogard? Podróżując pociągiem między Poznań a Białogard, zaoszczędzisz 24.55kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.95kg w porównaniu z autobusem i 17kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Poznań do Białogard?
Bilet pociąg z Poznań do Białogard to 61,83 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 61,88 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Poznań do Białogard?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Poznań do Białogard, to 61,88 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Poznań a Białogard przez pociąg?
Poznań do Białogard to 188,87 km.
Jak długo trwa pociąg między Poznań a Białogard?
Poznań do Białogard to średnio 3 godz. i 44 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 15 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Poznań na Białogard?
Poznań do Białogard ma średnio 7 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Poznań do Białogard?
Najwcześniejszy pociąg od Poznań do Białogard rozpoczyna się pod adresem 05:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Poznań do Białogard?
Najnowszy pociąg od Poznań do Białogard odchodzi o 16:47. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Poznań do Białogard?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 61,88 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Poznań do Białogard?
Istnieje średnio 7 z Poznań, aby przejść do Białogard.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Poznań a Białogard przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Poznań a Białogard to 3 godz. i 15 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Poznań do Białogard?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Poznań a Białogard.
Jakie są emisje CO2 dla Poznań do Białogard przez pociąg?
Podróż pociąg z Poznań do Białogard generuje 13.22kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Poznań

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Poznań

Trasy międzynarodowe z Poznań i okolic

Inne miejsca docelowe z Poznań

Główne połączenia kolejowe do Białogard

Powiązane trasy

Inne popularne trasy