Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Słupsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Słupsk

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 37
Pierwszy odjazd: 00:48
Ostatni odjazd: 23:33
Odległość 487km

Tanie bilety na pociąg z Katowice do Słupsk na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Słupsk. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Katowice do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Katowice do Słupsk?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Katowice - Słupsk.

Ile kosztują bilety na pociąg z Katowice do Słupsk?

Cena biletu Katowice - Słupsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 70,47 zł87,67 zł Więcej Więcej

Pociągi z Katowice do Słupsk


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Katowice do Słupsk?

Pociąg z Katowice odjeżdża ze stacji Katowice Brynów i przyjeżdża na stację Słupsk.

Ile połączeń z Katowice do Słupsk jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Słupsk z Katowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 37 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Słupsk na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 37 połączeń kolejowych z Katowice do Słupsk. Zauważ, że wśród nich jest 35 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 2 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Słupsk?

Średnia długość podróży to 10 hours and 27 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Słupsk w ciągu 7 hours and 21 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Katowice o 05:08, a ostatni o 23:08.