Pociąg Katowice - Kraków ceny od 33,43 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
33,43 zł

Katowice do Kraków przez pociąg

Podróż z Katowice do Kraków przez pociąg wynosi 68,44 km i zajmuje 1 godz. i 43 min. Dziennie odbywa się 24 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:35, a ostatnim o 23:17. Możliwe jest podróżowanie z Katowice do Kraków przez pociąg za jedyne 33,43 zł lub aż 391,10 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 33,43 zł.

Najniższa cena33,43 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 43 min
Połączenie dziennie24
Najniższa cena33,43 zł
Wyzsza cena391,10 zł
Pierwszy wyjazd04:35
Ostatni wyjazd23:17
Dystans68,44 km
OdjazdKatowice
PrzyjazdKraków
PrzewoźnicyLOT, FlixBusWięcej

Pociąg Bilety od Katowice do Kraków

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Katowice do Kraków

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Katowice do Kraków?

Średnia cena biletów kolejowych z Katowice do Kraków to 72,03 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Katowice do Kraków kosztują około 33,43 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Katowice do Kraków?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Katowice a Kraków oferowane przez .

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Katowice do Kraków?

Dotarcie do Kraków zajmie Ci 1 godz. i 43 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Katowice o 04:35, a ostatni o 23:17'. Podróż pociągiem do Kraków zabiera średnio 1 godz. i 43 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 0 godz. i 47 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:35, a ostatni wyjeżdża z Katowice o 23:17.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Katowice do Kraków?

Pociągi do Kraków odjeżdzają z Katowice Ligota,Katowice Glowne i przyjeżdżają na stację Krakow,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow, ul. Dworcowa,Kraków Airport,Krakow Straszewskiego.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kraków z Katowice?

Jeśli chcesz pojechać do Kraków z Katowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 24 połączeń. Zauważ, że trasy 24 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Kraków z Katowice? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Dziennie dostępnych jest 24 połączeń kolejowych na trasie do Kraków z Katowice.Zauważ, że jest wśród nich 24 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Katowice do Kraków

Tanie bilety pociąg od Katowice do Kraków
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Katowice do Kraków.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Katowice do Kraków, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Katowice do Kraków.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Katowice do Kraków

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 33,06 zł do 59,04 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 44% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Katowice do Kraków

Najtańsze bilety kolejowe Katowice - Kraków można znaleźć już za 38,97 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 45,83 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 56,90 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Kraków

Podróżując pociągiem do Kraków, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Leo Express to czeska firma transportowa oferująca usługi autobusowe i kolejowe w całej Europie. Firma powstała w 2010 roku i od tego czasu rozszerzyła swoją działalność o trasy w Czechach, Słowacji, Polsce, Ukrainie, Chorwacji, na Węgrzech iw Austrii. Leo Express rozszerzył swoje usługi z Pragi do Ostrawy w 2012 roku i od tego czasu rozrósł się, zapewniając transport kolejowy i autobusowy na terenie całego kraju oraz do międzynarodowych miejsc docelowych, takich jak Berlin, Warszawa, Kraków, Budapeszt i Bratysława. Firma obsługuje również pociągi międzymiastowe łączące Pragę z Ostrawą oraz dalekobieżne pociągi międzynarodowe kursujące z Berlina do Stuttgartu.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie LOT, FlixBus and Leo Express od Katowice do Kraków
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Katowice do Kraków przez train.
Udogodnienia LOT FlixBus Leo Express POLREGIO PKP
wifi WiFi check check check check check
luggage Bagaż check check check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check check cross check
air_con Klimatyzacja cross check check cross check
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross check cross check
accessibility Dostępność cross cross check check check
bicycle Rower cross cross check check check
sleeper_couchette Podkład cross cross check cross cross

Katowice do Kraków Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
4.79kg
Autobus
5.13kg
Lot
13.69kg
Samochód
10.95kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Katowice do Kraków? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Katowice a Kraków wynoszą 4.79kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Katowice a Kraków? Podróżując pociągiem między Katowice a Kraków, zaoszczędzisz 8.9kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.34kg w porównaniu z autobusem i 6.16kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Katowice do Kraków?
Bilet pociąg z Katowice do Kraków to 72,03 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 33,43 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Katowice do Kraków?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Katowice do Kraków, to 33,43 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Katowice a Kraków przez pociąg?
Katowice do Kraków to 68,44 km.
Jak długo trwa pociąg między Katowice a Kraków?
Katowice do Kraków to średnio 1 godz. i 43 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 47 min.
Jakie firmy działają od Katowice do Kraków?
Katowice do Kraków jest obsługiwany przez operatorów 4. Możesz znaleźć na Virail LOT, FlixBus, Leo Express, POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Katowice na Kraków?
Katowice do Kraków ma średnio 24 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Katowice do Kraków?
Najwcześniejszy pociąg od Katowice do Kraków rozpoczyna się pod adresem 04:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Katowice do Kraków?
Najnowszy pociąg od Katowice do Kraków odchodzi o 23:17. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Katowice do Kraków?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 33,43 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Katowice do Kraków?
Istnieje średnio 24 z Katowice, aby przejść do Kraków.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Katowice a Kraków przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Katowice a Kraków to 0 godz. i 47 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Katowice do Kraków?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Katowice a Kraków.
Jakie są emisje CO2 dla Katowice do Kraków przez pociąg?
Podróż pociąg z Katowice do Kraków generuje 4.79kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Katowice

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Katowice

Trasy międzynarodowe z Katowice i okolic

Inne miejsca docelowe z Katowice

Główne połączenia kolejowe do Kraków

Powiązane trasy

Inne popularne trasy