Pociąg Katowice - Włocławek ceny od 89,72 zł

Rozpocząć z
89,72 zł

Katowice do Włocławek przez pociąg

Podróż z Katowice do Włocławek przez pociąg wynosi 266,04 km i zajmuje 5 godz. i 46 min. Dziennie odbywa się 5 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:10, a ostatnim o 21:20. Możliwe jest podróżowanie z Katowice do Włocławek przez pociąg za jedyne 89,72 zł lub aż 241,83 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 89,72 zł.

Najniższa cena89,72 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 46 min
Połączenie dziennie5
Najniższa cena89,72 zł
Wyzsza cena241,83 zł
Pierwszy wyjazd01:10
Ostatni wyjazd21:20
Dystans266,04 km
OdjazdKatowice
PrzyjazdWłocławek
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Katowice do Włocławek

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Katowice do Włocławek

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Katowice do Włocławek?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Katowice do Włocławek za 89,72 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Włocławek kosztują około 130,41 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Katowice do Włocławek?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Katowice - Włocławek.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Włocławek?

Dotarcie do Włocławek zajmie Ci 5 godz. i 46 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Katowice o 01:10, a ostatni o 21:20'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Włocławek w 4 godz. i 43 min, ale średnio zabiera to 5 godz. i 46 min.

Jakie stacje obsługują trasę Katowice - Włocławek?

Pociągi do Włocławek mogą odjeżdzać z i przyjeżdżać na stację .

Ile połączeń z Katowice do Włocławek jest każdego dnia?

Dostępnych jest 5 połączeń kolejowych do Włocławek z Katowice. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Na trasie z Katowice do Włocławek jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Katowice do Włocławek

Tanie bilety pociąg od Katowice do Włocławek
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Katowice do Włocławek.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Katowice do Włocławek, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Katowice do Włocławek.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Katowice do Włocławek

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Katowice do Włocławek

Najtańsze bilety kolejowe Katowice - Włocławek można znaleźć już za 71,24 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 109,02 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 187,36 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Włocławek

Podróżując pociągiem do Włocławek, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Katowice do Włocławek

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Katowice do Włocławek.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Katowice do Włocławek
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Katowice do Włocławek przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Katowice do Włocławek Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
18.62kg
Autobus
19.95kg
Lot
53.21kg
Samochód
42.57kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Katowice do Włocławek? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Katowice a Włocławek wynoszą 18.62kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Katowice a Włocławek? Podróżując pociągiem między Katowice a Włocławek, zaoszczędzisz 34.59kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.33kg w porównaniu z autobusem i 23.95kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Katowice do Włocławek?
Bilet pociąg z Katowice do Włocławek to 130,41 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 89,72 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Katowice do Włocławek?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Katowice do Włocławek, to 89,72 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Katowice a Włocławek przez pociąg?
Katowice do Włocławek to 266,04 km.
Jak długo trwa pociąg między Katowice a Włocławek?
Katowice do Włocławek to średnio 5 godz. i 46 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 43 min.
Jakie firmy działają od Katowice do Włocławek?
Katowice do Włocławek jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Katowice na Włocławek?
Katowice do Włocławek ma średnio 5 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Katowice do Włocławek?
Najwcześniejszy pociąg od Katowice do Włocławek rozpoczyna się pod adresem 01:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Katowice do Włocławek?
Najnowszy pociąg od Katowice do Włocławek odchodzi o 21:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Katowice do Włocławek?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 89,72 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Katowice do Włocławek?
Istnieją stacje 2, z których możesz wyjechać z Katowice, aby przejść do Włocławek. Możesz przejść z Katowice Dworzec and Katowice Ligota i możesz dotrzeć do Wloclawek gas station.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Katowice a Włocławek przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Katowice a Włocławek to 4 godz. i 43 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Katowice do Włocławek?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Katowice a Włocławek.
Jakie są emisje CO2 dla Katowice do Włocławek przez pociąg?
Podróż pociąg z Katowice do Włocławek generuje 18.62kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Katowice

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Katowice

Trasy międzynarodowe z Katowice i okolic

Inne miejsca docelowe z Katowice

Główne połączenia kolejowe do Włocławek

Powiązane trasy

Inne popularne trasy