Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Włocławek

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 38 min
Połączenia dla każdego dnia 113
Pierwszy odjazd: 00:46
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 266km

Najtańsze bilety na pociąg z Katowice do Włocławek na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Katowice do Włocławek?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Katowice - Włocławek.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Katowice do Włocławek?

Pociągi z Katowice do Włocławek


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Na krótkich dystansach, takich jak między Katowice oraz Włocławek, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie stacje obsługują trasę Katowice - Włocławek?

Pociąg z Katowice odjeżdża ze stacji Katowice or Katowice Ligota i przyjeżdża na stację Brzezie.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Włocławek z Katowice: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Włocławek z Katowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 113 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Katowice do Włocławek, każdego dnia dostępnych jest 113 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

O której odjeżdżają pociągi do Włocławek i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Włocławek odjeżdzą o 00:06, a ostatni o 23:06. Podróż trwa średnio 8 hours and 25 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Włocławek w ciagu 6 hours and 27 minutes.