Pociąg Łódź - Słupsk ceny od 118,26 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
118,26 zł

Łódź do Słupsk przez pociąg

Podróż z Łódź do Słupsk przez pociąg wynosi 343,21 km i zajmuje 8 godz. i 29 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:52, a ostatnim o 12:03. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Słupsk przez pociąg za jedyne 118,26 zł lub aż 153,65 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 118,26 zł.

Najniższa cena118,26 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 29 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena118,26 zł
Wyzsza cena153,65 zł
Pierwszy wyjazd06:52
Ostatni wyjazd12:03
Dystans343,21 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdSłupsk
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Łódź do Słupsk

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Słupsk na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Słupsk. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Słupsk?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Łódź do Słupsk za 118,26 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Słupsk kosztują około 132,46 zł.

Pociągi z Łódź do Słupsk: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Łódź - Słupsk.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Słupsk?

Pierwszy pociąg do Słupsk odjeżdża o 06:52, a ostatni o 12:03. Aby dostać się z Łódź do Słupsk pociągiem, będziesz potrzebował 8 godz. i 29 min. Średnia długość podróży to 8 godz. i 29 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Słupsk w ciągu 7 godz. i 43 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 06:52, a ostatni o 12:03.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Słupsk?

Możesz pojechać pociągiem do Słupsk z Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny,Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska, który przyjeżdża na stację Slupsk Bus Station,Redzikowo, Słupsk Redzikowo,SLUPSK.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Słupsk z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Słupsk z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Łódź do Słupsk jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Słupsk

Tanie bilety pociąg od Łódź do Słupsk
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Słupsk.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Słupsk, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Słupsk.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Słupsk

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Słupsk

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Słupsk można znaleźć już za 115,10 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 135,92 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 171,53 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Słupsk

Podróżując pociągiem do Słupsk, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Łódź do Słupsk
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Słupsk przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Łódź do Słupsk Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
24.02kg
Autobus
25.74kg
Lot
68.64kg
Samochód
54.91kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Słupsk? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Słupsk wynoszą 24.02kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Słupsk? Podróżując pociągiem między Łódź a Słupsk, zaoszczędzisz 44.62kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.72kg w porównaniu z autobusem i 30.89kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Słupsk?
Bilet pociąg z Łódź do Słupsk to 132,46 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 118,26 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Słupsk?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Słupsk, to 118,26 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Słupsk przez pociąg?
Łódź do Słupsk to 343,21 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Słupsk?
Łódź do Słupsk to średnio 8 godz. i 29 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 godz. i 43 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Słupsk?
Łódź do Słupsk jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Słupsk?
Łódź do Słupsk ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Słupsk?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Słupsk rozpoczyna się pod adresem 06:52. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Słupsk?
Najnowszy pociąg od Łódź do Słupsk odchodzi o 12:03. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Słupsk?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 118,26 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Słupsk przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Słupsk to 7 godz. i 43 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Słupsk?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Słupsk.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Słupsk przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Słupsk generuje 24.02kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Słupsk

Powiązane trasy

Inne popularne trasy