Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Warszawa

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 42726 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 163
Pierwszy odjazd: 00:46
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 259km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Katowice do Warszawa

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KatowiceX do Warszawa. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Katowice do Warszawa?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Katowice - Warszawa.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Katowice do Warszawa?

Cena biletu Katowice - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
108 zł852 zł113 zł124 zł137 zł127 zł Więcej
43 zł68 zł30 zł19 zł30 zł15 zł19 zł
30 zł Więcej 30 zł Więcej 32 zł Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Katowice do Warszawa


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Warszawa?

Pociągi do Warszawa mogą odjeżdzać z Katowice, Katowice Załęże or Katowice Brynów i przyjeżdżać na stację Warszawa Ochota, Warszawa Centralna, Warszawa Wileńska or Warszawa Zachodnia.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Warszawa z Katowice?

Dostępnych jest 66 połączeń kolejowych do Warszawa z Katowice. Zauważ, że wśrod nich jest 5 połączeń bezpośrednich i 61 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Warszawa z Katowice, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 66 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 61 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 5 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Katowice do Warszawa?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 00:06, a ostatni o 19:06. Podróż trwa średnio 4 hours and 7 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Warszawa w 2 hours and 48 minutes.