Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Warszawa

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Warszawa

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 3 min
Połączenia dla każdego dnia 163
Pierwszy odjazd: 02:46
Ostatni odjazd: 01:35
Odległość 259km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Katowice do Warszawa

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KatowiceX do Warszawa. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Katowice do Warszawa?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Katowice - Warszawa.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Katowice do Warszawa?

Cena biletu Katowice - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
75 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 32 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej 91 zł91 zł Więcej

Pociągi z Katowice do Warszawa


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Warszawa?

Pociągi do Warszawa mogą odjeżdzać z Katowice or Katowice Załęże i przyjeżdżać na stację Warszawa Zachodnia or Warszawa Centralna.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Warszawa z Katowice?

Dostępnych jest 163 połączeń kolejowych do Warszawa z Katowice. Zauważ, że wśrod nich jest 7 połączeń bezpośrednich i 156 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Warszawa z Katowice, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 163 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 156 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 7 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Katowice do Warszawa?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 02:06, a ostatni o 01:06. Podróż trwa średnio 4 hours and 44 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Warszawa w 2 hours and 43 minutes.