Pociąg Katowice - Warszawa ceny od 59,97 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Katowice do Warszawa przez pociąg

Podróż z Katowice do Warszawa przez pociąg wynosi 259,36 km i zajmuje 3 godz. i 31 min. Dziennie odbywa się 10 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:40, a ostatnim o 23:17. Możliwe jest podróżowanie z Katowice do Warszawa przez pociąg za jedyne 59,97 zł lub aż 548,99 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 59,97 zł.

Najniższa cena59,97 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 31 min
Połączenie dziennie10
Najniższa cena59,97 zł
Wyzsza cena548,99 zł
Pierwszy wyjazd02:40
Ostatni wyjazd23:17
Dystans259,36 km
OdjazdKatowice
PrzyjazdWarszawa
PrzewoźnicyPOLREGIO, LOT

Pociąg Bilety od Katowice do Warszawa

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Katowice do Warszawa na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Katowice do Warszawa?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Katowice do Warszawa za 59,97 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Warszawa kosztują około 166,82 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Katowice do Warszawa?

Aby dostać się do Warszawa pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Warszawa?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdża o 02:40, a ostatni o 23:17. Aby dostać się z Katowice do Warszawa pociągiem, będziesz potrzebował 3 godz. i 31 min. Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 02:40, a ostatni o 23:17. Podróż trwa średnio 3 godz. i 31 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Warszawa w 2 godz. i 17 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Katowice do Warszawa?

Pociągi do Warszawa odjeżdzają z Katowice Glowne,Katowice Ligota i przyjeżdżają na stację Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa, Wschodnia,Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni.

Ile połączeń z Katowice do Warszawa jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Katowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 10 połączeń. Zauważ, że trasy 9 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Warszawa z Katowice? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Dziennie dostępnych jest 10 połączeń kolejowych na trasie do Warszawa z Katowice.Zauważ, że jest wśród nich 9 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Katowice do Warszawa

Tanie bilety pociąg od Katowice do Warszawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Katowice do Warszawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Katowice do Warszawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Katowice do Warszawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Katowice do Warszawa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 38,97 zł do 174,41 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 78% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Katowice do Warszawa

Najtańsze bilety kolejowe Katowice - Warszawa można znaleźć już za 89,58 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 104,55 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 149,64 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Warszawa

Podróżując pociągiem do Warszawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO, LOT and PKP od Katowice do Warszawa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Katowice do Warszawa przez train.
Udogodnienia POLREGIO LOT PKP
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross check
bicycle Rower check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross check
air_con Klimatyzacja cross cross check

Katowice do Warszawa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
18.15kg
Autobus
19.45kg
Lot
51.87kg
Samochód
41.5kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Katowice do Warszawa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Katowice a Warszawa wynoszą 18.15kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Katowice a Warszawa? Podróżując pociągiem między Katowice a Warszawa, zaoszczędzisz 33.72kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.3kg w porównaniu z autobusem i 23.35kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Katowice do Warszawa?
Bilet pociąg z Katowice do Warszawa to 166,82 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 59,97 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Katowice do Warszawa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Katowice do Warszawa, to 59,97 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Katowice a Warszawa przez pociąg?
Katowice do Warszawa to 259,36 km.
Jak długo trwa pociąg między Katowice a Warszawa?
Katowice do Warszawa to średnio 3 godz. i 31 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 17 min.
Jakie firmy działają od Katowice do Warszawa?
Katowice do Warszawa jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO, LOT and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Katowice na Warszawa?
Katowice do Warszawa ma średnio 10 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Katowice do Warszawa?
Najwcześniejszy pociąg od Katowice do Warszawa rozpoczyna się pod adresem 02:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Katowice do Warszawa?
Najnowszy pociąg od Katowice do Warszawa odchodzi o 23:17. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Katowice do Warszawa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 59,97 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Katowice do Warszawa?
Istnieje średnio 9 z Katowice, aby przejść do Warszawa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Katowice a Warszawa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Katowice a Warszawa to 2 godz. i 17 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Katowice do Warszawa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Katowice a Warszawa.
Jakie są emisje CO2 dla Katowice do Warszawa przez pociąg?
Podróż pociąg z Katowice do Warszawa generuje 18.15kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Katowice

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Katowice

Trasy międzynarodowe z Katowice i okolic

Inne miejsca docelowe z Katowice

Główne połączenia kolejowe do Warszawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy