Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Warszawa

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Warszawa

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 3 min
Połączenia dla każdego dnia 163
Pierwszy odjazd: 00:46
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 259km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Katowice do Warszawa

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KatowiceX do Warszawa. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Katowice do Warszawa?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Katowice - Warszawa.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Katowice do Warszawa?

Cena biletu Katowice - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
51 zł30 zł51 zł30 zł Więcej 51 zł Więcej
307 zł89 zł195 zł101 zł Więcej 213 zł125 zł
Więcej Więcej 38 zł Więcej Więcej 60 zł Więcej

Pociągi z Katowice do Warszawa


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Warszawa?

Pociągi do Warszawa mogą odjeżdzać z Katowice or Katowice Załęże i przyjeżdżać na stację Warszawa Zachodnia or Warszawa Centralna.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Warszawa z Katowice?

Dostępnych jest 13 połączeń kolejowych do Warszawa z Katowice. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 13 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Katowice do Warszawa, każdego dnia dostępnych jest 13 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Katowice do Warszawa?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 00:06, a ostatni o 23:06. Podróż trwa średnio 4 hours and 44 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Warszawa w 2 hours and 43 minutes.