Pociąg Łódź - Włocławek ceny od 38,23 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Łódź do Włocławek przez pociąg

Podróż z Łódź do Włocławek przez pociąg wynosi 103,62 km i zajmuje 2 godz. i 0 min. Dziennie odbywa się 7 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:44, a ostatnim o 19:14. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Włocławek przez pociąg za jedyne 38,23 zł lub aż 72,87 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 38,23 zł.

Najniższa cena38,23 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 0 min
Połączenie dziennie7
Najniższa cena38,23 zł
Wyzsza cena72,87 zł
Pierwszy wyjazd05:44
Ostatni wyjazd19:14
Dystans103,62 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdWłocławek
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Łódź do Włocławek

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Włocławek na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Włocławek. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Włocławek?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Włocławek za jedyne 38,23 zł, podczas gdy średnia cena to 64,44 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Łódź do Włocławek?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Łódź - Włocławek.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Włocławek?

Pierwszy pociąg do Włocławek odjeżdża o 05:44, a ostatni o 19:14. Aby dostać się z Łódź do Włocławek pociągiem, będziesz potrzebował 2 godz. i 0 min. Pierwszy pociąg do Włocławek odjeżdzą o 05:44, a ostatni o 19:14. Podróż trwa średnio 2 godz. i 0 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Włocławek w ciagu 1 godz. i 46 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Włocławek i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Włocławek z Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska,Łódź Chojny, który przyjeżdża na stację Wloclawek gas station.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Włocławek z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Włocławek z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że trasy 6 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Łódź do Włocławek jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Łódź do Włocławek, dostepnych jest 7 połączeń. Zauważ, że wszystkie 6 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Włocławek

Tanie bilety pociąg od Łódź do Włocławek
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Włocławek.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Włocławek, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Włocławek.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Włocławek

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 33,43 zł do 117,05 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 71% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Włocławek

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Włocławek można znaleźć już za 48,10 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 68,96 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 120,12 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Włocławek

Podróżując pociągiem do Włocławek, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Łódź do Włocławek
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Włocławek przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Łódź do Włocławek Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
7.25kg
Autobus
7.77kg
Lot
20.72kg
Samochód
16.58kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Włocławek? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Włocławek wynoszą 7.25kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Włocławek? Podróżując pociągiem między Łódź a Włocławek, zaoszczędzisz 13.47kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.52kg w porównaniu z autobusem i 9.33kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Włocławek?
Bilet pociąg z Łódź do Włocławek to 64,44 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 38,23 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Włocławek?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Włocławek, to 38,23 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Włocławek przez pociąg?
Łódź do Włocławek to 103,62 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Włocławek?
Łódź do Włocławek to średnio 2 godz. i 0 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 46 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Włocławek?
Łódź do Włocławek jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Włocławek?
Łódź do Włocławek ma średnio 7 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Włocławek?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Włocławek rozpoczyna się pod adresem 05:44. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Włocławek?
Najnowszy pociąg od Łódź do Włocławek odchodzi o 19:14. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Włocławek?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 38,23 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Włocławek?
Istnieje średnio 6 z Łódź, aby przejść do Włocławek.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Włocławek przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Włocławek to 1 godz. i 46 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Włocławek?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Włocławek.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Włocławek przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Włocławek generuje 7.25kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Włocławek

Powiązane trasy

Inne popularne trasy