Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Włocławek

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Włocławek

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 31,81 zł
Czas podróży 2 h 1 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 08:05
Ostatni odjazd 16:24
Odległość 104 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Włocławek

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Włocławek w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Włocławek?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Łódź do Włocławek za 31,81 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 48,98 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Włocławek?

Aby dostać się do Włocławek pociągiem, możesz polegać na Rozklad, PKP and POLREGIO. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Pociągi z Łódź do Włocławek

Ile zajmuje podróż z Łódź do Włocławek i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Włocławek odjeżdzą o 08:05, a ostatni o 16:24. Podróż trwa średnio 2 h 1 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Włocławek w ciagu 1 h 52 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Włocławek i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Łódź - Kaliska and Łódź - Widzew i przyjeżdża na stację Włocławek główny dworzec.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Włocławek z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Włocławek z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 4 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Dziennie dostępnych jest 4 połączeń kolejowych na trasie do Włocławek z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 4 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.