Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Włocławek

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 19 min
Połączenia dla każdego dnia 58
Pierwszy odjazd: 02:03
Ostatni odjazd: 23:17
Odległość 104km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Włocławek

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Włocławek?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Włocławek oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Włocławek?

Pociągi z Łódź do Włocławek


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Włocławek?

Pociągi do Włocławek odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Kaliska or Łódź Żabieniec i przyjeżdźają na stację Włocławek, Brzezie or Włocławek Zazamcze.

Ile połączeń z Łódź do Włocławek jest każdego dnia?

Jesśli chcesz przejechać do Włocławek z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 31 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 0 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Dziennie dostępnych jest 31 połączeń kolejowych na trasie do Włocławek z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 0 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Włocławek?

Pierwszy pociąg do Włocławek odjeżdzą o 06:10, a ostatni o 23:10. Podróż trwa średnio 5 hours and 43 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Włocławek w 2 hours and 20 minutes.