Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Włocławek

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Włocławek

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 19 min
Połączenia dla każdego dnia 58
Pierwszy odjazd: 04:03
Ostatni odjazd: 01:17
Odległość 104km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Włocławek

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Włocławek?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Włocławek oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Włocławek?

Pociągi z Łódź do Włocławek


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Włocławek?

Pociągi do Włocławek odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Widzew i przyjeżdźają na stację Włocławek Zazamcze or Brzezie.

Ile połączeń z Łódź do Włocławek jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Włocławek z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 58 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Włocławek na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz podróżować do Włocławek z Łódź, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 58 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 57 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 1 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Włocławek?

Pierwszy pociąg do Włocławek odjeżdzą o 04:10, a ostatni o 22:10. Podróż trwa średnio 5 hours and 21 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Włocławek w 2 hours and 40 minutes.