Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Włocławek

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 19 min
Połączenia dla każdego dnia 58
Pierwszy odjazd: 02:03
Ostatni odjazd: 23:17
Odległość 104km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Włocławek

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Włocławek?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Włocławek oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Włocławek?

Pociągi z Łódź do Włocławek


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Włocławek?

Pociągi do Włocławek odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Kaliska or Łódź Żabieniec i przyjeżdźają na stację Włocławek, Brzezie or Włocławek Zazamcze.

Ile połączeń z Łódź do Włocławek jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Włocławek z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 23 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Włocławek na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Łódź do Włocławek, każdego dnia dostępnych jest 23 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Włocławek?

Pierwszy pociąg do Włocławek odjeżdzą o 06:10, a ostatni o 23:10. Podróż trwa średnio 5 hours and 43 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Włocławek w 2 hours and 20 minutes.