Wyszukaj połączenie kolejowe z Tychy do Rybnik

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 18 zł
Czas podróży 4 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 11:23
Ostatni odjazd 19:22
Odległość 31 km

Najtańsze bilety na pociąg z Tychy do Rybnik na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od TychyX do Rybnik. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety na pociąg z Tychy do Rybnik?

Bilety na pociąg z Tychy do Rybnik kosztują średnio 39 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 18 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Tychy do Rybnik?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad and PKP na trasie kolejowej Tychy - Rybnik.

Pociągi z Tychy do Rybnik

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Tychy do Rybnik?

Średnia długość podróży to 4 h 26 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Rybnik w ciągu 1 h 39 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Tychy o 11:23, a ostatni o 19:22.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Rybnik i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Tychy odjeżdża ze stacji Tychy Train Station i przyjeżdża na stację Rybnik Train Station.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile połączeń z Tychy do Rybnik jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rybnik z Tychy pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Rybnik z Tychy, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.