Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Rybnik

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 27 min
Połączenia dla każdego dnia 27
Pierwszy odjazd: 00:31
Ostatni odjazd: 23:43
Odległość 195km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Rybnik

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Rybnik. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Rybnik?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Łódź a Rybnik.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Rybnik?

Pociągi z Łódź do Rybnik


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Rybnik?

Pociągi do Rybnik mogą odjeżdzać z Łódź Żabieniec i przyjeżdżać na stację Rybnik.

Ile połączeń z Łódź do Rybnik jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rybnik z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 27 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Rybnik z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 27 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 27 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Rybnik i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Rybnik odjeżdzą o 05:05, a ostatni o 23:05. Podróż trwa średnio 9 hours and 18 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Rybnik w 5 hours and 16 minutes.