Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Rybnik

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 59,73 zł
Czas podróży 6 h
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 00:52
Ostatni odjazd 16:44
Odległość 195 km

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Rybnik na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Rybnik. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Rybnik?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Łódź do Rybnik za 55 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Rybnik kosztują około 74,34 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Łódź do Rybnik?

Aby dostać się do Rybnik pociągiem, możesz polegać na Rozklad and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
59,73 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Rybnik

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Rybnik?

Podróż pociągiem do Rybnik zabiera średnio 6 h 48 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 5 h 4 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:53, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 16:44.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Rybnik i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Łódź - Widzew i przyjeżdża na stację Rybnik Train Station.

Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Rybnik z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Rybnik z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Łódź do Rybnik, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 4 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.