Pociąg Włocławek - Warszawa ceny od 53,45 zł

Rozpocząć z
53,45 zł

Włocławek do Warszawa przez pociąg

Podróż z Włocławek do Warszawa przez pociąg wynosi 139,9 km i zajmuje 4 godz. i 31 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:09, a ostatnim o 20:19. Możliwe jest podróżowanie z Włocławek do Warszawa przez pociąg za jedyne 53,45 zł lub aż 628,65 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 53,45 zł.

Najniższa cena53,45 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 31 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena53,45 zł
Wyzsza cena628,65 zł
Pierwszy wyjazd04:09
Ostatni wyjazd20:19
Dystans139,9 km
OdjazdWłocławek
PrzyjazdWarszawa
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Włocławek do Warsaw

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Tanie bilety na pociąg z Włocławek do Warszawa na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Warszawa. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Włocławek do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Włocławek do Warszawa?

Średnia cena biletów kolejowych z Włocławek do Warszawa to 137,26 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Włocławek do Warszawa kosztują około 53,45 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Włocławek do Warszawa?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Włocławek - Warszawa.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Warszawa?

Przejazd między Włocławek a Warszawa zajmuje 4 godz. i 31 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:09, a ostatni o 20:19. Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 04:09, a ostatni o 20:19. Podróż trwa średnio 4 godz. i 31 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w ciagu 2 godz. i 0 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Warszawa i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Włocławek odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Warszawa z Włocławek?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Włocławek pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Warszawa z Włocławek? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Włocławek do Warsaw

Tanie bilety pociąg od Włocławek do Warszawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Włocławek do Warszawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Włocławek do Warszawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Włocławek do Warszawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Włocławek do Warsaw

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 60,76 zł do 89,49 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 32% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Włocławek do Warszawa

Najtańsze bilety kolejowe Włocławek - Warszawa można znaleźć już za 44,98 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 69,56 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 99,50 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Warszawa

Podróżując pociągiem do Warszawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Włocławek do Warszawa

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Włocławek do Warszawa.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie POLREGIO, PKP and LOT od Włocławek do Warszawa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Włocławek do Warszawa przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP LOT
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check check cross
bicycle Rower check check cross
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check cross
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check
air_con Klimatyzacja cross check cross

Włocławek do Warszawa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
9.79kg
Autobus
10.49kg
Lot
27.98kg
Samochód
22.38kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Włocławek do Warszawa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Włocławek a Warszawa wynoszą 9.79kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Włocławek a Warszawa? Podróżując pociągiem między Włocławek a Warszawa, zaoszczędzisz 18.19kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.7kg w porównaniu z autobusem i 12.59kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Włocławek do Warszawa?
Bilet pociąg z Włocławek do Warszawa to 137,26 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 53,45 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Włocławek do Warszawa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Włocławek do Warszawa, to 53,45 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Włocławek a Warszawa przez pociąg?
Włocławek do Warszawa to 139,9 km.
Jak długo trwa pociąg między Włocławek a Warszawa?
Włocławek do Warszawa to średnio 4 godz. i 31 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 0 min.
Jakie firmy działają od Włocławek do Warszawa?
Włocławek do Warszawa jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO, PKP and LOT świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Włocławek na Warszawa?
Włocławek do Warszawa ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Włocławek do Warszawa?
Najwcześniejszy pociąg od Włocławek do Warszawa rozpoczyna się pod adresem 04:09. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Włocławek do Warszawa?
Najnowszy pociąg od Włocławek do Warszawa odchodzi o 20:19. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Włocławek do Warszawa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 53,45 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Włocławek do Warszawa?
Istnieją stacje 1, z których możesz wyjechać z Włocławek, aby przejść do Warszawa. Możesz przejść z Wloclawek gas station i możesz dotrzeć do Warsaw Młociny, Warszawa, Warszawa Wschodnia, Warszawa Zachodnia, Warszawa Służewiec and Metro Marymont.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Włocławek a Warszawa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Włocławek a Warszawa to 2 godz. i 0 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Włocławek do Warszawa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Włocławek a Warszawa.
Jakie są emisje CO2 dla Włocławek do Warszawa przez pociąg?
Podróż pociąg z Włocławek do Warszawa generuje 9.79kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Włocławek

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Włocławek

Trasy międzynarodowe z Włocławek i okolic

Inne miejsca docelowe z Włocławek

Główne połączenia kolejowe do Warszawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy