Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 13 h 59 min
Połączenia dla każdego dnia 393
Pierwszy odjazd: 04:46
Ostatni odjazd: 23:00
Odległość 302km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Wrocław do Warszawa

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Wrocław do Warszawa?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad and SBB, oferujący połączenia między Wrocław a Warszawa.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Wrocław do Warszawa?

Cena biletu Wrocław - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł19 zł19 zł19 zł19 zł30 zł19 zł
140 zł123 zł134 zł144 zł100 zł144 zł135 zł

Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Wrocław - Warszawa?

Pociąg z Wrocław odjeżdża ze stacji Wrocław Brochów, Wrocław Mikołajów, Wrocław Leśnica, Wrocław Pawłowice, Wrocław Nadodrze, Wrocław Nowy Dwór or Wroclaw Glówny i przyjeżdża na stację Warszawa Wschodnia, Warszawa Centralna, Warszawa Ochota or Warszawa Zachodnia.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Warszawa z Wrocław?

Dostępnych jest 81 połączeń kolejowych do Warszawa z Wrocław. Zauważ, że wśrod nich jest 6 połączeń bezpośrednich i 61 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 81 połączeń kolejowych z Wrocław do Warszawa. Zauważ, że wśród nich jest 61 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 6 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Wrocław do Warszawa i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 07:08, a ostatni o 23:01. Podróż trwa średnio 165593 hours and 42 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Warszawa w 6 hours and 54 minutes.