Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Warszawa

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 11469 h 24 min
Połączenia dla każdego dnia 393
Pierwszy odjazd: 04:46
Ostatni odjazd: 23:00
Odległość 302km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Wrocław do Warszawa

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Wrocław do Warszawa?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Wrocław a Warszawa.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Wrocław do Warszawa?

Cena biletu Wrocław - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł19 zł19 zł19 zł19 zł19 zł19 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 207 zł207 zł243 zł Więcej 117 zł173 zł
Więcej Więcej 36 zł Więcej Więcej 52 zł Więcej

Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Wrocław - Warszawa?

Pociąg z Wrocław odjeżdża ze stacji Wrocław Brochów, Wrocław Mikołajów, Wrocław Leśnica, Wrocław Pawłowice, Wrocław Nadodrze, Wrocław Nowy Dwór, Wrocław Żerniki, Wrocław Główny or Wrocław Pracze i przyjeżdża na stację Warszawa Wschodnia, Warszawa Centralna, Warszawa Ochota, Warszawa Zachodnia, Warszawa Wileńska or Warszawa Ochota WKD.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Warszawa z Wrocław?

Dostępnych jest 124 połączeń kolejowych do Warszawa z Wrocław. Zauważ, że wśrod nich jest 9 połączeń bezpośrednich i 93 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 124 połączeń kolejowych z Wrocław do Warszawa. Zauważ, że wśród nich jest 93 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 9 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Wrocław do Warszawa i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 07:08, a ostatni o 23:11. Podróż trwa średnio 165868 hours and 6 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Warszawa w 6 hours and 54 minutes.