Pociąg Wrocław - Warszawa ceny od 77,71 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Wrocław do Warszawa przez pociąg

Podróż z Wrocław do Warszawa przez pociąg wynosi 302,07 km i zajmuje 5 godz. i 34 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:23, a ostatnim o 23:57. Możliwe jest podróżowanie z Wrocław do Warszawa przez pociąg za jedyne 77,71 zł lub aż 219,72 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 77,71 zł.

Najniższa cena77,71 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 34 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena77,71 zł
Wyzsza cena219,72 zł
Pierwszy wyjazd03:23
Ostatni wyjazd23:57
Dystans302,07 km
OdjazdWrocław
PrzyjazdWarszawa
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Wrocław do Warszawa

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Wrocław do Warszawa na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Warszawa?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Wrocław do Warszawa za 77,71 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 132,84 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Wrocław do Warszawa?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Wrocław a Warszawa oferowane przez .

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Warszawa?

Dotarcie do Warszawa zajmie Ci 5 godz. i 34 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Wrocław o 03:23, a ostatni o 23:57'. Średnia długość podróży to 5 godz. i 34 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Warszawa w ciągu 3 godz. i 31 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Wrocław o 03:23, a ostatni o 23:57.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Warszawa?

Pociągi do Warszawa mogą odjeżdzać z Wrocław, Port Lotniczy,Wrocław Mikołajów,Wroclaw Gal. Dominikanska,Wroclaw Central Station i przyjeżdżać na stację Warsaw Central,Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa, Wschodnia,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Metro Mlociny.

Ile połączeń z Wrocław do Warszawa jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Wrocław do Warszawa jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Wrocław do Warszawa

Tanie bilety pociąg od Wrocław do Warszawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Wrocław do Warszawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Wrocław do Warszawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Wrocław do Warszawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Wrocław do Warszawa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 63,18 zł do 130,65 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 52% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Wrocław do Warszawa

Najtańsze bilety kolejowe Wrocław - Warszawa można znaleźć już za 87,49 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 117,25 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 182,00 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Warszawa

Podróżując pociągiem do Warszawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Wrocław do Warszawa

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Wrocław do Warszawa.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Wrocław do Warszawa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Wrocław do Warszawa przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Wrocław do Warszawa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
21.14kg
Autobus
22.66kg
Lot
60.41kg
Samochód
48.33kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Wrocław do Warszawa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Wrocław a Warszawa wynoszą 21.14kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Wrocław a Warszawa? Podróżując pociągiem między Wrocław a Warszawa, zaoszczędzisz 39.27kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.52kg w porównaniu z autobusem i 27.19kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Wrocław do Warszawa?
Bilet pociąg z Wrocław do Warszawa to 132,84 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 77,71 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Warszawa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Wrocław do Warszawa, to 77,71 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Wrocław a Warszawa przez pociąg?
Wrocław do Warszawa to 302,07 km.
Jak długo trwa pociąg między Wrocław a Warszawa?
Wrocław do Warszawa to średnio 5 godz. i 34 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 31 min.
Jakie firmy działają od Wrocław do Warszawa?
Wrocław do Warszawa jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Wrocław na Warszawa?
Wrocław do Warszawa ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Wrocław do Warszawa?
Najwcześniejszy pociąg od Wrocław do Warszawa rozpoczyna się pod adresem 03:23. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Wrocław do Warszawa?
Najnowszy pociąg od Wrocław do Warszawa odchodzi o 23:57. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Wrocław do Warszawa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 77,71 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Wrocław do Warszawa?
Istnieje średnio 2 z Wrocław, aby przejść do Warszawa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Wrocław a Warszawa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Wrocław a Warszawa to 3 godz. i 31 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Wrocław do Warszawa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Wrocław a Warszawa.
Jakie są emisje CO2 dla Wrocław do Warszawa przez pociąg?
Podróż pociąg z Wrocław do Warszawa generuje 21.14kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Wrocław

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Wrocław

Trasy międzynarodowe z Wrocław i okolic

Inne miejsca docelowe z Wrocław

Główne połączenia kolejowe do Warszawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy