Wyszukaj połączenie kolejowe z Lublin do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Warszawa

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 15 min
Połączenia dla każdego dnia 91
Pierwszy odjazd: 03:42
Ostatni odjazd: 21:02
Odległość 153km

Tanie bilety na pociąg z Lublin do Warszawa na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od LublinX do Warszawa. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Lublin do Warszawa?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Lublin a Warszawa.

Ile kosztują bilety na pociąg z Lublin do Warszawa?

Cena biletu Lublin - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł19 zł19 zł19 zł15 zł19 zł19 zł

Pociągi z Lublin do Warszawa


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Lublin - Warszawa?

Pociągi do Warszawa mogą odjeżdzać z Lublin Zemborzyce i przyjeżdżać na stację Warszawa Centralna.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Warszawa z Lublin?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Lublin pociągiem, dziennie dostępnych jest 91 połączeń. Zauważ, że trasy 6 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 91 połączeń kolejowych z Lublin do Warszawa. Zauważ, że wśród nich jest 85 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 6 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Lublin do Warszawa?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 07:09, a ostatni o 21:09. Podróż trwa średnio 121965 hours and 9 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w ciagu 3 hours and 39 minutes.