Pociąg Lublin - Warszawa ceny od 53,36 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Lublin do Warszawa przez pociąg

Podróż z Lublin do Warszawa przez pociąg wynosi 152,91 km i zajmuje 2 godz. i 9 min. Dziennie odbywa się 10 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:58, a ostatnim o 20:18. Możliwe jest podróżowanie z Lublin do Warszawa przez pociąg za jedyne 53,36 zł lub aż 483,53 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 53,36 zł.

Najniższa cena53,36 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 9 min
Połączenie dziennie10
Najniższa cena53,36 zł
Wyzsza cena483,53 zł
Pierwszy wyjazd04:58
Ostatni wyjazd20:18
Dystans152,91 km
OdjazdLublin
PrzyjazdWarszawa
PrzewoźnicyPKP, LOTWięcej

Pociąg Bilety od Lublin do Warszawa

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Tanie bilety na pociąg z Lublin do Warszawa na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Warszawa. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Lublin do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Lublin do Warszawa?

Bilety na pociąg z Lublin do Warszawa kosztują średnio 80,41 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 53,36 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Lublin do Warszawa?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Lublin - Warszawa.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Warszawa?

Dotarcie do Warszawa zajmie Ci 2 godz. i 9 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Lublin o 04:58, a ostatni o 20:18'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w 1 godz. i 39 min, ale średnio zabiera to 2 godz. i 9 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Warszawa?

Pociągi do Warszawa mogą odjeżdzać z Railway station,Swidnik-Miasto,Lublin, Poland i przyjeżdżać na stację Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa, Wschodnia,Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Warszawa z Lublin: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 10 połączeń kolejowych do Warszawa z Lublin. Zauważ, że wśrod nich jest 10 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Warszawa z Lublin? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Dziennie dostępnych jest 10 połączeń kolejowych na trasie do Warszawa z Lublin.Zauważ, że jest wśród nich 10 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Lublin do Warszawa

Tanie bilety pociąg od Lublin do Warszawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Lublin do Warszawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Lublin do Warszawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Lublin do Warszawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Lublin do Warszawa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 27,89 zł do 140,43 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 80% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Lublin do Warszawa

Najtańsze bilety kolejowe Lublin - Warszawa można znaleźć już za 62,20 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 65,56 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 69,79 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Warszawa

Podróżując pociągiem do Warszawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Wizz Air to tania linia lotnicza z siedzibą na Węgrzech, która obsługuje loty do miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej. Założona w 2003 roku linia lotnicza szybko się rozwinęła i obecnie dysponuje flotą ponad 100 samolotów, obsługujących ponad 150 miejsc docelowych w 44 krajach. Wizz Air słynie z bezproblemowego podejścia do podróży lotniczych, oferując niskie ceny i dodatkowe opłaty za dodatkowe usługi, takie jak bagaż rejestrowany i posiłki podczas lotu. Linia lotnicza kładzie duży nacisk na wydajność i kontrolę kosztów, co pozwala jej oferować jedne z najniższych cen w branży.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Lublin do Warszawa

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Lublin do Warszawa.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP, LOT and Wizz Air od Lublin do Warszawa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Lublin do Warszawa przez train.
Udogodnienia PKP LOT Wizz Air ITA Airways
quiet_zone Strefa Ciszy check cross cross cross
wifi WiFi check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross cross cross
luggage Bagaż check check check check
accessibility Dostępność check cross cross cross
food_and_drink Jedzenie i picie check check check check
air_con Klimatyzacja check cross cross cross
bicycle Rower check cross cross cross

Lublin do Warszawa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
10.7kg
Autobus
11.47kg
Lot
30.58kg
Samochód
24.47kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Lublin do Warszawa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Lublin a Warszawa wynoszą 10.7kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Lublin a Warszawa? Podróżując pociągiem między Lublin a Warszawa, zaoszczędzisz 19.88kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.77kg w porównaniu z autobusem i 13.77kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Lublin do Warszawa?
Bilet pociąg z Lublin do Warszawa to 80,41 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 53,36 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Lublin do Warszawa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Lublin do Warszawa, to 53,36 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Lublin a Warszawa przez pociąg?
Lublin do Warszawa to 152,91 km.
Jak długo trwa pociąg między Lublin a Warszawa?
Lublin do Warszawa to średnio 2 godz. i 9 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 39 min.
Jakie firmy działają od Lublin do Warszawa?
Lublin do Warszawa jest obsługiwany przez operatorów 5. Możesz znaleźć na Virail PKP, LOT, Norwegian Air Shuttle, Aero Services Executive, Wizz Air and ITA Airways świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Lublin na Warszawa?
Lublin do Warszawa ma średnio 10 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Lublin do Warszawa?
Najwcześniejszy pociąg od Lublin do Warszawa rozpoczyna się pod adresem 04:58. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Lublin do Warszawa?
Najnowszy pociąg od Lublin do Warszawa odchodzi o 20:18. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Lublin do Warszawa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 53,36 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Lublin do Warszawa?
Istnieje średnio 10 z Lublin, aby przejść do Warszawa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Lublin a Warszawa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Lublin a Warszawa to 1 godz. i 39 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Lublin do Warszawa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Lublin a Warszawa.
Jakie są emisje CO2 dla Lublin do Warszawa przez pociąg?
Podróż pociąg z Lublin do Warszawa generuje 10.7kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Lublin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Lublin

Trasy międzynarodowe z Lublin i okolic

Inne miejsca docelowe z Lublin

Główne połączenia kolejowe do Warszawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy