Pociąg Kraków - Warszawa ceny od 73,94 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
73,94 zł

Kraków do Warszawa przez pociąg

Podróż z Kraków do Warszawa przez pociąg wynosi 252,78 km i zajmuje 2 godz. i 49 min. Dziennie odbywa się 18 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:11, a ostatnim o 20:57. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Warszawa przez pociąg za jedyne 73,94 zł lub aż 246,30 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 73,94 zł.

Najniższa cena73,94 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 49 min
Połączenie dziennie18
Najniższa cena73,94 zł
Wyzsza cena246,30 zł
Pierwszy wyjazd00:11
Ostatni wyjazd20:57
Dystans252,78 km
OdjazdKraków
PrzyjazdWarszawa
PrzewoźnicyLOT, POLREGIO

Pociąg Bilety od Kraków do Warsaw

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Warszawa na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Kraków do Warszawa?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Kraków do Warszawa za 73,94 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Warszawa kosztują około 171,25 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Kraków do Warszawa?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Kraków - Warszawa.

Ile zajmuje podróż z Kraków do Warszawa i kiedy odjeżdżają pociągi?

Dotarcie do Warszawa zajmie Ci 2 godz. i 49 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Kraków o 00:11, a ostatni o 20:57'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w 2 godz. i 12 min, ale średnio zabiera to 2 godz. i 49 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Warszawa?

Pociągi do Warszawa mogą odjeżdzać z Krakow,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow, ul. Dworcowa,Kraków Airport,Krakow Straszewskiego i przyjeżdżać na stację Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa, Wschodnia,Warsaw Metro Mlociny.

Ile połączeń z Kraków do Warszawa jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 18 połączeń. Zauważ, że trasy 17 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Warszawa z Kraków? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Kraków do Warszawa, dostepnych jest 18 połączeń. Zauważ, że wszystkie 17 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kraków do Warsaw

Tanie bilety pociąg od Kraków do Warszawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Warszawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Warszawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Warszawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kraków do Warsaw

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 60,20 zł do 151,65 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 60% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Kraków do Warszawa

Najtańsze bilety kolejowe Kraków - Warszawa można znaleźć już za 88,46 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 101,72 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 144,38 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Warszawa

Podróżując pociągiem do Warszawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie LOT, POLREGIO and PKP od Kraków do Warszawa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kraków do Warszawa przez train.
Udogodnienia LOT POLREGIO PKP
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check
accessibility Dostępność cross check check
bicycle Rower cross check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross check
air_con Klimatyzacja cross cross check

Kraków do Warszawa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
17.69kg
Autobus
18.96kg
Lot
50.56kg
Samochód
40.44kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Kraków do Warszawa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Kraków a Warszawa wynoszą 17.69kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Kraków a Warszawa? Podróżując pociągiem między Kraków a Warszawa, zaoszczędzisz 32.87kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.27kg w porównaniu z autobusem i 22.75kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Kraków do Warszawa?
Bilet pociąg z Kraków do Warszawa to 171,25 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 73,94 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Warszawa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kraków do Warszawa, to 73,94 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kraków a Warszawa przez pociąg?
Kraków do Warszawa to 252,78 km.
Jak długo trwa pociąg między Kraków a Warszawa?
Kraków do Warszawa to średnio 2 godz. i 49 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 12 min.
Jakie firmy działają od Kraków do Warszawa?
Kraków do Warszawa jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail LOT, POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Kraków na Warszawa?
Kraków do Warszawa ma średnio 18 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Kraków do Warszawa?
Najwcześniejszy pociąg od Kraków do Warszawa rozpoczyna się pod adresem 00:11. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Kraków do Warszawa?
Najnowszy pociąg od Kraków do Warszawa odchodzi o 20:57. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kraków do Warszawa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 73,94 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Kraków do Warszawa?
Istnieje średnio 17 z Kraków, aby przejść do Warszawa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Warszawa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Kraków a Warszawa to 2 godz. i 12 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Kraków do Warszawa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Kraków a Warszawa.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Warszawa przez pociąg?
Podróż pociąg z Kraków do Warszawa generuje 17.69kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Warszawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy