Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 61917 h 17 min
Połączenia dla każdego dnia 158
Pierwszy odjazd: 00:21
Ostatni odjazd: 23:40
Odległość 252km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kraków do Warszawa

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kraków do Warszawa?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Kraków - Warszawa.

Ile kosztują bilety na pociąg z Kraków do Warszawa?

Cena biletu Kraków - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19,20 zł19,20 zł19,20 zł19,20 zł19,20 zł19,20 zł19,20 zł
Więcej 136,80 zł Więcej 145,40 zł Więcej Więcej 200,99 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kraków do Warszawa


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Warszawa i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Warszawa z Kraków Główny, Kraków Płaszów or Kraków Zabłocie, który przyjeżdża na stację Warszawa Wschodnia, Warszawa Centralna, Warszawa Ochota, Warszawa Zachodnia or Warszawa Wileńska.

Ile połączeń z Kraków do Warszawa jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 49 połączeń. Zauważ, że trasy 4 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 49 połączeń kolejowych z Kraków do Warszawa. Zauważ, że wśród nich jest 38 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 4 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają pociągi do Warszawa i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 245612 hours and 5 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Warszawa w ciągu 2 hours and 23 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Kraków o 05:01, a ostatni o 23:01.