Znajdź autobus z Białystok do Legnica

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 77,05 zł
Czas podróży 10 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 12:00
Ostatni odjazd 12:00
Odległość 523 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Białystok do Legnica

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Białystok do Legnica. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Białystok do Legnica?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 94,01 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 77,05 zł.

Autobusy z Białystok do Legnica

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Białystok do Legnica?

Podróż autobusem z Białystok do Legnica trwa 10 h 30 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 12:00.

Kiedy podróżujesz na długich dystansach, jazda autobusem może być długa i nużąca. Jeśli Twój budżet jest ograniczony, możesz znaleźć tańsze opcje rezerwując loty u przewoźników niskokosztowych.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Legnica z Białystok?

Na trasie z Białystok do Legnica dostępnych jest 1 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 1 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Legnica z Białystok, dostępnych jest 1 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.