Autobus Poznań - Gorzów Wielkopolski ceny od 25,38 zł

Rozpocząć z
25,38 zł

Poznań do Gorzów Wielkopolski przez autobus

Podróż z Poznań do Gorzów Wielkopolski przez autobus wynosi 120,81 km i zajmuje 2 godz. i 7 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:30, a ostatnim o 19:30. Możliwe jest podróżowanie z Poznań do Gorzów Wielkopolski przez autobus za jedyne 25,38 zł lub aż 58,48 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 25,38 zł.

Najniższa cena25,38 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 7 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena25,38 zł
Wyzsza cena58,48 zł
Pierwszy wyjazd03:30
Ostatni wyjazd19:30
Dystans120,81 km
OdjazdPoznań
PrzyjazdGorzów Wielkopolski
PrzewoźnicyFlixBus, Inter

Autobus Bilety od Poznan do Gorzów Wielkopolski

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Poznań do Gorzów Wielkopolski na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Poznań do Gorzów Wielkopolski.

Ile kosztują bilety autobusowe z Poznań do Gorzów Wielkopolski?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Poznań do Gorzów Wielkopolski za jedyne 25,38 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 34,97 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Poznań do Gorzów Wielkopolski?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Gorzów Wielkopolski.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Poznań - Gorzów Wielkopolski?

Podróż autobusem z Poznań do Gorzów Wielkopolski trwa 2 godz. i 7 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 19:30. Podróż z Poznań do Gorzów Wielkopolski zajmuje około 2 godz. i 7 min, lub nawet :2 godz. i 5 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Poznań o 03:30, a ostatni o 19:30.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Poznań do Gorzów Wielkopolski?

Autobusy na trasie Poznań - Gorzów Wielkopolski wyjeżdżają ze stacji i przyjeżdżają na stację .

Podróż autobusem do Poznań z Gorzów Wielkopolski: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Poznań do Gorzów Wielkopolski. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Poznań do Gorzów Wielkopolski autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Poznań do Gorzów Wielkopolski dostępnych jest 3 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Poznan do Gorzów Wielkopolski

Tanie bilety autobus od Poznań do Gorzów Wielkopolski
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Poznań do Gorzów Wielkopolski.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Poznań do Gorzów Wielkopolski, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Poznań do Gorzów Wielkopolski.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Poznan do Gorzów Wielkopolski

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 24,86 zł do 33,94 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 27% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Poznań do Gorzów Wielkopolski

Najtańsze bilety autobusowe Poznań - Gorzów Wielkopolski można znaleźć już za 27,19 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 59,79 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 353,81 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Gorzów Wielkopolski

Podróżując autobusem do Gorzów Wielkopolski, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and Inter od Poznań do Gorzów Wielkopolski
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Poznań do Gorzów Wielkopolski przez bus.
Udogodnienia FlixBus Inter
wifi WiFi check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check check

Poznań do Gorzów Wielkopolski Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
8.46kg
Autobus
9.06kg
Lot
24.16kg
Samochód
19.33kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Poznań do Gorzów Wielkopolski?
Bilet autobus z Poznań do Gorzów Wielkopolski to 34,97 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 25,38 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Poznań do Gorzów Wielkopolski?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Poznań do Gorzów Wielkopolski, to 25,38 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Poznań a Gorzów Wielkopolski przez autobus?
Poznań do Gorzów Wielkopolski to 120,81 km.
Jak długo trwa autobus między Poznań a Gorzów Wielkopolski?
Poznań do Gorzów Wielkopolski to średnio 2 godz. i 7 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 5 min.
Jakie firmy działają od Poznań do Gorzów Wielkopolski?
Poznań do Gorzów Wielkopolski jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and Inter świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Poznań na Gorzów Wielkopolski?
Poznań do Gorzów Wielkopolski ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Poznań do Gorzów Wielkopolski?
Najwcześniejszy autobus od Poznań do Gorzów Wielkopolski rozpoczyna się pod adresem 03:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Poznań do Gorzów Wielkopolski?
Najnowszy autobus od Poznań do Gorzów Wielkopolski odchodzi o 19:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Poznań do Gorzów Wielkopolski?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 25,38 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Poznań do Gorzów Wielkopolski?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Poznań, aby przejść do Gorzów Wielkopolski. Możesz przejść z POZNAN-LAWICA, Poznań Starołęka and Poznań i możesz dotrzeć do Gorzów Wielkopolski Gorzów Tesco and Gorzów Wlkp..
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Poznań do Gorzów Wielkopolski?
Istnieje średnio 3 z Poznań, aby przejść do Gorzów Wielkopolski.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Poznań a Gorzów Wielkopolski przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Poznań a Gorzów Wielkopolski to 2 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Poznań do Gorzów Wielkopolski?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Poznań a Gorzów Wielkopolski.
Jakie są emisje CO2 dla Poznań do Gorzów Wielkopolski przez autobus?
Podróż autobus z Poznań do Gorzów Wielkopolski generuje 9.06kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Poznań

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Poznań

Trasy międzynarodowe z Poznań i okolic

Inne miejsca docelowe z Poznań

Główne połączenia kolejowe do Gorzów Wielkopolski

Powiązane trasy

Inne popularne trasy