Znajdź autobus z Szczecin do Żywiec

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 67,93 zł
Czas podróży 12 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 18:15
Ostatni odjazd 18:15
Odległość 525 km

Znajdź połączenie autobusowe z Szczecin do Żywiec na virail

Jeśli szukasz biletów z Szczecin do Żywiec w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Szczecin do Żywiec?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Szczecin do Żywiec za jedyne 67,93 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 82,85 zł.

Autobusy z Szczecin do Żywiec

O której odjeżdżają autobusy do Żywiec?

Podróż autobusem z Szczecin do Żywiec trwa 12 h 30 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Szczecin o FSTD, a ostatni o 18:15.

Kiedy podróżujesz na długich dystansach, jazda autobusem może być długa i nużąca. Jeśli Twój budżet jest ograniczony, możesz znaleźć tańsze opcje rezerwując loty u przewoźników niskokosztowych.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Żywiec z Szczecin?

Dostępnych jest 1 połączeń autobusowych na trasie z Szczecin do Żywiec. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Żywiec w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 1 połączeń autobusowych między Szczecin a Żywiec. Zauważ, że 1 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.