Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Bydgoszcz

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Bydgoszcz

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 44 min
Połączenia dla każdego dnia 52
Pierwszy odjazd: 01:40
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 366km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Kraków do Bydgoszcz

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Bydgoszcz. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Kraków do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Kraków do Bydgoszcz?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Kraków - Bydgoszcz.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Kraków do Bydgoszcz?

Cena biletu Kraków - Bydgoszcz dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
60 zł56 zł56 zł60 zł Więcej Więcej Więcej
151 zł310 zł165 zł466 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kraków do Bydgoszcz


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Podróż między Kraków oraz Bydgoszcz jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kraków do Bydgoszcz?

Pociąg z Kraków odjeżdża ze stacji Kraków Płaszów i przyjeżdża na stację Bydgoszcz Główna.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Bydgoszcz z Kraków?

Jeśli chcesz pojechać do Bydgoszcz z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 52 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Kraków do Bydgoszcz, każdego dnia dostępnych jest 52 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 35 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Bydgoszcz?

Średnia długość podróży to 9 hours and 9 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Bydgoszcz w ciągu 6 hours and 44 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Kraków o 01:08, a ostatni o 22:08.