Znajdź autobus z Elbląg do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gdańsk
z9 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 9 zł
Czas podróży 1 h
Połączenia dla każdego dnia 47
Pierwszy odjazd: 03:00
Ostatni odjazd: 22:50
Odległość 54km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Elbląg do Gdańsk

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Elbląg do Gdańsk.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Elbląg do Gdańsk?

Bilety autobusowe z Elbląg do Gdańsk kosztują średnio 23,95 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Elbląg do Gdańsk za jedyne 1,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Elbląg do Gdańsk, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Elblag Bus Station, Elblag Bus Station, Ul. Grunwaldzka 4, Elbląg Grunwaldzka and Elbląg Dworzec Autobusowy oraz Gdańsk Airport, Gdansk Dworzec Autobusowy, Ul. 3 Maja 12, Gdansk and Gdańsk Hala Olivia.

Cena biletu Elbląg - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
9 zł Więcej Więcej Więcej 9 zł Więcej Więcej
11 zł13 zł9 zł Więcej 9 zł Więcej Więcej

Jako że podróż z Elbląg do Gdańsk nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Elbląg do Gdańsk, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gdańsk z Elbląg?

Na trasie z Elbląg do Gdańsk, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 4 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Na trasie z Elbląg do Gdańsk dostępnych jest 4 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Elbląg do Gdańsk?

Średnia długość podróży to 1 hour and 2 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w 55 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 06:11, a ostatni o 22:10.

Przejazd autobusowy z Elbląg do Gdańsk: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również Wagner Transport, BP Tour, PKS Elbląg and FlixBus, oferujący przejazdy do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.