Znajdź autobus z Elbląg do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gdańsk
z 4,34 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 19,68 zł
Czas podróży 1 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 19:45
Ostatni odjazd 19:45
Odległość 54 km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Elbląg do Gdańsk

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Elbląg do Gdańsk.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Elbląg do Gdańsk?

Bilety autobusowe z Elbląg do Gdańsk kosztują średnio 20,04 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Elbląg do Gdańsk za jedyne 9,02 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
23,22 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
19,68 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Elbląg do Gdańsk

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Elbląg do Gdańsk?

Pierwszy autobus odjeżdża z Elbląg o 06:06, a ostatni o 19:45. Podróż trwa średnio 1 h 9 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie : min.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Elbląg do Gdańsk, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Elbląg do Gdańsk?

Dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych na trasie z Elbląg do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 1.5, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Gdańsk w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Elbląg do Gdańsk dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.