Znajdź autobus z Elbląg do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 40,72 zł
Czas podróży 8 h 12 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 09:30
Ostatni odjazd 15:05
Odległość 267 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Elbląg do Łódź

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Elbląg do Łódź z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Elbląg do Łódź?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 59,50 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 40,72 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 81 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Elbląg do Łódź

Kiedy odjeżdżają autobusy do Łódź?

Podróż z Elbląg do Łódź zajmuje około 8 h 12 min, lub nawet :6 h 20 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Elbląg o 09:30, a ostatni o 15:05.

Jako że podróż z Elbląg do Łódź nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Podróż autobusem do Elbląg z Łódź: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Elbląg do Łódź. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Łódź w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Elbląg a Łódź. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.