Pociąg Kraków - Kielce ceny od 33,94 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Kraków do Kielce przez pociąg

Podróż z Kraków do Kielce przez pociąg wynosi 102,5 km i zajmuje 1 godz. i 41 min. Dziennie odbywa się 9 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:40, a ostatnim o 21:34. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Kielce przez pociąg za jedyne 33,94 zł lub aż 65,84 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 33,94 zł.

Najniższa cena33,94 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 41 min
Połączenie dziennie9
Najniższa cena33,94 zł
Wyzsza cena65,84 zł
Pierwszy wyjazd05:40
Ostatni wyjazd21:34
Dystans102,5 km
OdjazdKraków
PrzyjazdKielce
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Kraków do Kielce

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Kielce na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KrakówX do Kielce. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Kraków do Kielce?

Średnia cena biletów kolejowych z Kraków do Kielce to 56,71 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Kielce kosztują około 33,94 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Kraków do Kielce?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Kraków - Kielce.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Kielce?

Przejazd między Kraków a Kielce zajmuje 1 godz. i 41 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:40, a ostatni o 21:34. Pierwszy pociąg do Kielce odjeżdzą o 05:40, a ostatni o 21:34. Podróż trwa średnio 1 godz. i 41 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kielce w ciagu 1 godz. i 27 min.

Jakie stacje obsługują trasę Kraków - Kielce?

Pociąg z Kraków odjeżdża ze stacji Krakow Straszewskiego,Kraków Airport,Krakow,Krakow, ul. Dworcowa,Kraków, Rondo Matecznego i przyjeżdża na stację Kielce Przystanek Autobusowy,Kielce Railway Station,Kielce, ul. Żytnia (Hala widowiskowo-sportowa),Kielce.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Kielce z Kraków: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Kielce z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 9 połączeń. Zauważ, że trasy 9 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Kraków do Kielce jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Kraków do Kielce, dostepnych jest 9 połączeń. Zauważ, że wszystkie 9 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kraków do Kielce

Tanie bilety pociąg od Kraków do Kielce
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Kielce.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Kielce, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Kielce.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kraków do Kielce

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 43,63 zł do 56,62 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 23% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Kraków do Kielce

Najtańsze bilety kolejowe Kraków - Kielce można znaleźć już za 45,16 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 49,14 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 58,67 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Kielce

Podróżując pociągiem do Kielce, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Kraków do Kielce
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kraków do Kielce przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Kraków do Kielce Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
7.17kg
Autobus
7.69kg
Lot
20.5kg
Samochód
16.4kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Kraków do Kielce? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Kraków a Kielce wynoszą 7.17kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Kraków a Kielce? Podróżując pociągiem między Kraków a Kielce, zaoszczędzisz 13.33kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.52kg w porównaniu z autobusem i 9.23kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Kraków do Kielce?
Bilet pociąg z Kraków do Kielce to 56,71 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 33,94 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Kielce?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kraków do Kielce, to 33,94 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kraków a Kielce przez pociąg?
Kraków do Kielce to 102,5 km.
Jak długo trwa pociąg między Kraków a Kielce?
Kraków do Kielce to średnio 1 godz. i 41 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 27 min.
Jakie firmy działają od Kraków do Kielce?
Kraków do Kielce jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Kraków na Kielce?
Kraków do Kielce ma średnio 9 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Kraków do Kielce?
Najwcześniejszy pociąg od Kraków do Kielce rozpoczyna się pod adresem 05:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Kraków do Kielce?
Najnowszy pociąg od Kraków do Kielce odchodzi o 21:34. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kraków do Kielce?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 33,94 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Kraków do Kielce?
Istnieje średnio 9 z Kraków, aby przejść do Kielce.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Kielce przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Kraków a Kielce to 1 godz. i 27 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Kraków do Kielce?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Kraków a Kielce.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Kielce przez pociąg?
Podróż pociąg z Kraków do Kielce generuje 7.17kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Kielce

Powiązane trasy

Inne popularne trasy