Autobus Kraków - Zielona Góra ceny od 112,72 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Kraków do Zielona Góra przez autobus

Podróż z Kraków do Zielona Góra przez autobus wynosi 373,86 km i zajmuje 8 godz. i 19 min. Dziennie odbywa się 17 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:45, a ostatnim o 23:59. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Zielona Góra przez autobus za jedyne 112,72 zł lub aż 206,40 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 112,72 zł.

Najniższa cena112,72 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 19 min
Połączenie dziennie17
Najniższa cena112,72 zł
Wyzsza cena206,40 zł
Pierwszy wyjazd01:45
Ostatni wyjazd23:59
Dystans373,86 km
OdjazdKraków
PrzyjazdZielona Góra
PrzewoźnicyFlixBus

Autobus Bilety od Kraków do Zielona Góra

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Znajdź swój autobus z Kraków do Zielona Góra na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Kraków do Zielona Góra z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Kraków do Zielona Góra?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 150,81 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 112,72 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Kraków do Zielona Góra?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Zielona Góra.

O której odjeżdżają autobusy do Zielona Góra?

Podróż autobusem z Kraków do Zielona Góra trwa 8 godz. i 19 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Kraków o FSTD, a ostatni o 23:59. Pierwszy autobus odjeżdża z Kraków o 01:45, a ostatni o 23:59. Podróż trwa średnio 8 godz. i 19 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :6 godz. i 30 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Zielona Góra?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Kraków do Zielona Góra to Kraków Airport,Krakow,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow, ul. Dworcowa,Krakow Straszewskiego i Zielona Gora Gl.,Zielona Góra, Zielona Góra, Dolina Zielona,ZIELONA GORA,Przylep.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Kraków do Zielona Góra?

Dostępnych jest 17 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Zielona Góra. Większą część tych połączeń, dokładniej 8, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 9, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Zielona Góra w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Kraków do Zielona Góra autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Kraków do Zielona Góra, dostępnych jest 17 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 9 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 8 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kraków do Zielona Góra

Tanie bilety autobus od Kraków do Zielona Góra
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Zielona Góra.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Zielona Góra, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Zielona Góra.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kraków do Zielona Góra

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 49,68 zł do 115,33 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 57% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Kraków do Zielona Góra

Najtańsze bilety autobusowe Kraków - Zielona Góra można znaleźć już za 84,51 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 98,93 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,70 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Zielona Góra

Podróżując autobusem do Zielona Góra, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Kraków do Zielona Góra
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kraków do Zielona Góra przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Kraków do Zielona Góra Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
26.17kg
Autobus
28.04kg
Lot
74.77kg
Samochód
59.82kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Kraków do Zielona Góra?
Bilet autobus z Kraków do Zielona Góra to 150,81 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 112,72 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Zielona Góra?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kraków do Zielona Góra, to 112,72 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kraków a Zielona Góra przez autobus?
Kraków do Zielona Góra to 373,86 km.
Jak długo trwa autobus między Kraków a Zielona Góra?
Kraków do Zielona Góra to średnio 8 godz. i 19 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 30 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Kraków na Zielona Góra?
Kraków do Zielona Góra ma średnio 17 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Kraków do Zielona Góra?
Najwcześniejszy autobus od Kraków do Zielona Góra rozpoczyna się pod adresem 01:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Kraków do Zielona Góra?
Najnowszy autobus od Kraków do Zielona Góra odchodzi o 23:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kraków do Zielona Góra?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 112,72 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Kraków do Zielona Góra?
Istnieje średnio 8 z Kraków, aby przejść do Zielona Góra.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Zielona Góra przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Kraków a Zielona Góra to 6 godz. i 30 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Kraków do Zielona Góra?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Kraków a Zielona Góra.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Zielona Góra przez autobus?
Podróż autobus z Kraków do Zielona Góra generuje 28.04kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Zielona Góra

Powiązane trasy

Inne popularne trasy