Znajdź autobus z Łódź do Zielona Góra

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 45,26 zł
Czas podróży 9 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 13:35
Ostatni odjazd 11:25
Odległość 273 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Zielona Góra

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Zielona Góra w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Zielona Góra?

Bilety autobusowe z Łódź do Zielona Góra kosztują średnio 73,33 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łódź do Zielona Góra za jedyne 45,26 zł.

Autobusy z Łódź do Zielona Góra

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Zielona Góra?

Pierwszy autobus do Zielona Góra odjeżdża o 13:35, a ostatni o 11:25. Podróż trwa 9 h 45 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :7 h 21 min.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Zielona Góra, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Zielona Góra z Łódź?

Na trasie z Łódź do Zielona Góra dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Zielona Góra z Łódź, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.