Znajdź autobus z Łódź do Zielona Góra

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 43 zł
Czas podróży 9 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 09:10
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 273km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Zielona Góra

Jeśli szukasz biletów z Łódź do Zielona Góra w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Zielona Góra?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Zielona Góra od 9,98 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Zielona Góra wynoszą średnio 81,88 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Łódź do Zielona Góra to Lodz (Łódź) Fabryczna i Zielona Góra, Dolina Zielona, Zielona Góra Skrajna and Zielona Góra DA.


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Zielona Góra, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Zielona Góra?

Na trasie z Łódź do Zielona Góra dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Łódź a Zielona Góra. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Zielona Góra?

Pierwszy autobus do Zielona Góra odjeżdża o 09:07, a ostatni o 11:10. Podróż trwa 9 hours and 45 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 9 hours and 26 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Zielona Góra?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus oferujący przejazdy do Zielona Góra.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.