Znajdź autobus z Poznań do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gdańsk
z20 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 20 zł
Czas podróży 5 h 17 min
Połączenia dla każdego dnia 12
Pierwszy odjazd: 00:50
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 244km

Znajdź swój autobus z Poznań do Gdańsk na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Poznań do Gdańsk w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Poznań do Gdańsk?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Poznań to Gdańsk from 4,49 zł, while the average price is 79,16 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Poznań do Gdańsk wyjeżdżają ze stacji Poznań i przyjeżdżają na stację Gdansk and Gdańsk Hala Olivia.

Cena biletu Poznań - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
32 zł Więcej 36 zł Więcej Więcej 36 zł Więcej

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Poznań do Gdańsk, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Poznań do Gdańsk?

Na trasie z Poznań do Gdańsk, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Poznań do Gdańsk, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Poznań do Gdańsk?

Średnia długość podróży to 5 hours and 9 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w 5 hours and 25 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 11:10, a ostatni o 18:11.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Poznań - Gdańsk?

You can travel by bus from Poznań to Gdańsk with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.