Pociąg Białystok - Warszawa ceny od 47,91 zł

25/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Białystok do Warszawa przez pociąg

Podróż z Białystok do Warszawa przez pociąg wynosi 176,68 km i zajmuje 2 godz. i 33 min. Dziennie odbywa się 10 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:58, a ostatnim o 20:35. Możliwe jest podróżowanie z Białystok do Warszawa przez pociąg za jedyne 47,91 zł lub aż 600,39 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 47,91 zł.

Najniższa cena47,91 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 33 min
Połączenie dziennie10
Najniższa cena47,91 zł
Wyzsza cena600,39 zł
Pierwszy wyjazd04:58
Ostatni wyjazd20:35
Dystans176,68 km
OdjazdBiałystok
PrzyjazdWarszawa
PrzewoźnicyPKP, LOT

Pociąg Bilety od Białystok do Warszawa

Data odjazdu
czwartek, 25 lip 2024

Tanie bilety na pociąg z Białystok do Warszawa na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Białystok do Warszawa w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Białystok do Warszawa?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Białystok do Warszawa za 47,91 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 74,36 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Białystok do Warszawa?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Białystok a Warszawa.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Warszawa?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdża o 04:58, a ostatni o 20:35. Aby dostać się z Białystok do Warszawa pociągiem, będziesz potrzebował 2 godz. i 33 min. Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 04:58, a ostatni o 20:35. Podróż trwa średnio 2 godz. i 33 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w ciagu 1 godz. i 55 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Białystok do Warszawa?

Pociąg z Białystok odjeżdża ze stacji Białystok Bacieczki,Białystok Starosielce,Białystok Bus Station i przyjeżdża na stację Warsaw Central,Warszawa, Wschodnia,Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warsaw Metro Mlociny,Warszawa Dworzec Zachodni.

Ile połączeń z Białystok do Warszawa jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Białystok pociągiem, dziennie dostępnych jest 10 połączeń. Zauważ, że trasy 10 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Białystok do Warszawa jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Białystok do Warszawa, dostepnych jest 10 połączeń. Zauważ, że wszystkie 10 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Białystok do Warszawa

Tanie bilety pociąg od Białystok do Warszawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Białystok do Warszawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Białystok do Warszawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Białystok do Warszawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Białystok do Warszawa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 32,96 zł do 64,25 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 49% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Białystok do Warszawa

Najtańsze bilety kolejowe Białystok - Warszawa można znaleźć już za 48,33 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 56,56 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 62,30 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Warszawa

Podróżując pociągiem do Warszawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Białystok do Warszawa

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Białystok do Warszawa.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP, LOT and POLREGIO od Białystok do Warszawa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Białystok do Warszawa przez train.
Udogodnienia PKP LOT POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross cross
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie check check cross
air_con Klimatyzacja check cross cross
bicycle Rower check cross check

Białystok do Warszawa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
12.37kg
Autobus
13.25kg
Lot
35.34kg
Samochód
28.27kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Białystok do Warszawa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Białystok a Warszawa wynoszą 12.37kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Białystok a Warszawa? Podróżując pociągiem między Białystok a Warszawa, zaoszczędzisz 22.97kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.88kg w porównaniu z autobusem i 15.9kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Białystok do Warszawa?
Bilet pociąg z Białystok do Warszawa to 74,36 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 47,91 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Białystok do Warszawa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Białystok do Warszawa, to 47,91 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Białystok a Warszawa przez pociąg?
Białystok do Warszawa to 176,68 km.
Jak długo trwa pociąg między Białystok a Warszawa?
Białystok do Warszawa to średnio 2 godz. i 33 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 55 min.
Jakie firmy działają od Białystok do Warszawa?
Białystok do Warszawa jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail PKP, LOT and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Białystok na Warszawa?
Białystok do Warszawa ma średnio 10 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Białystok do Warszawa?
Najwcześniejszy pociąg od Białystok do Warszawa rozpoczyna się pod adresem 04:58. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Białystok do Warszawa?
Najnowszy pociąg od Białystok do Warszawa odchodzi o 20:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Białystok do Warszawa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 47,91 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Białystok do Warszawa?
Istnieje średnio 10 z Białystok, aby przejść do Warszawa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Białystok a Warszawa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Białystok a Warszawa to 1 godz. i 55 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Białystok do Warszawa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Białystok a Warszawa.
Jakie są emisje CO2 dla Białystok do Warszawa przez pociąg?
Podróż pociąg z Białystok do Warszawa generuje 12.37kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Białystok

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Białystok

Trasy międzynarodowe z Białystok i okolic

Inne miejsca docelowe z Białystok

Główne połączenia kolejowe do Warszawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy