Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Białystok

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 33,50 zł
Czas podróży 2 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 20
Pierwszy odjazd 15:43
Ostatni odjazd 20:16
Odległość 176 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Białystok

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Białystok w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Białystok?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Warszawa do Białystok za 32,86 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Białystok kosztują około 35,21 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Białystok?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Białystok oferowane przez Rozklad and PKP.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
34 zł 34 zł 38,71 zł Więcej Więcej 36,28 zł Więcej
20,41 zł 24,94 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Białystok

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Białystok?

Pierwszy pociąg do Białystok odjeżdzą o 21:14, a ostatni o 20:16. Podróż trwa średnio 2 h 25 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Białystok w 1 h 54 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Białystok?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Warszawa Centralna, Warsaw - Zachodni and Warszawa Centralna railway station i przyjeżdża na stację Białystok Glowny and Białystok Train Station.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Warszawa oraz Białystok, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Białystok z Warszawa?

Dostępnych jest 14.5 połączeń kolejowych do Białystok z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 14.5 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Białystok na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Białystok, dostepnych jest 14.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 14.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.