• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Białystok

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Przez Pociąg

Jutro

Przez Pociąg

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Białystok

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Białystok

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Białystok w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Białystok?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Warszawa do Białystok za 31,47 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Białystok kosztują około 35,06 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Białystok?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Białystok oferowane przez Rozklad and PKP.

szczegóły podróży

Najlepsza cena 31,47 zł
Czas podróży 2 h 44 min
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd 07:55
Ostatni odjazd 20:18
Odległość 176 km

Cena biletu Warszawa - Białystok dla każdego dnia

 
Dzisiaj
Jutro
Za 2 dni
Za 3 dni
Za 4 dni
Za 5 dni
Za 6 dni
34 zł
34 zł
34 zł
31,47 zł
31,47 zł
Więcej
Więcej
27,53 zł
28,46 zł
28,46 zł
27,53 zł
23,31 zł
Więcej
Więcej
18,14 zł
12,47 zł
18,14 zł
Więcej
35,15 zł
Więcej
Więcej
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 2 h 25 min
Warszawa Centralna - Białystok Glowny
05:36 - 08:01
34 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 2 h 27 min
Warszawa Centralna - Białystok Glowny
07:55 - 10:22
34 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 4 h 14 min
Warszawa - wschodnia stacja kolejowa - Białystok Glowny
08:52 - 13:06
34 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 2 h 40 min
Warszawa Centralna - Białystok Glowny
09:59 - 12:39
34 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 2 h 31 min
Warszawa - wschodnia stacja kolejowa - Białystok Glowny
10:08 - 12:39
34 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 2 h 30 min
Warszawa Centralna - Białystok Glowny
11:55 - 14:25
34 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 2 h 22 min
Warszawa - wschodnia stacja kolejowa - Białystok Glowny
12:03 - 14:25
34 zł

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Białystok?

Pierwszy pociąg do Białystok odjeżdzą o 07:48, a ostatni o 20:18. Podróż trwa średnio 2 h 43 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Białystok w 1 h 54 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Białystok?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warsaw - Zachodni, Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Bahnhof Warszawa Centralna and Warszawa Centralna i przyjeżdża na stację Białystok Glowny.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Warszawa oraz Białystok, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Białystok z Warszawa?

Dostępnych jest 10 połączeń kolejowych do Białystok z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 10 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Białystok na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Białystok, dostepnych jest 10 połączeń. Zauważ, że wszystkie 10 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Stacje odjazdów

Warsaw - Zachodni
Warszawa - wschodnia stacja kolejowa
Bahnhof Warszawa Centralna
Warszawa Centralna

Docelowe stacje

Białystok Glowny
Logo