Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Białystok

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 32,66 zł
Czas podróży 2 h 28 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd 05:50
Ostatni odjazd 19:59
Odległość 176 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Białystok

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Białystok w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Białystok?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Warszawa do Białystok za 32,66 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Białystok kosztują około 34,10 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Białystok?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Białystok oferowane przez Rozklad and PKP.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
34 zł Więcej 34 zł 36,28 zł Więcej 34 zł Więcej
24,08 zł Więcej 24,08 zł 23,49 zł 23,35 zł 24,08 zł Więcej
19,27 zł Więcej 31,74 zł Więcej Więcej 27,21 zł Więcej

Pociągi z Warszawa do Białystok

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Białystok?

Pierwszy pociąg do Białystok odjeżdzą o 21:14, a ostatni o 19:59. Podróż trwa średnio 2 h 25 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Białystok w 1 h 54 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Białystok?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warsaw - Zachodni, Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Варшава-Центральна and Warszawa Centralna i przyjeżdża na stację Białystok Glowny.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Warszawa oraz Białystok, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Białystok z Warszawa?

Dostępnych jest 9.5 połączeń kolejowych do Białystok z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 9.5 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Białystok na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Białystok, dostepnych jest 9.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 9.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.