Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Białystok

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 76
Pierwszy odjazd: 04:12
Ostatni odjazd: 21:44
Odległość 176km

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Białystok na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Białystok. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Białystok?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Białystok oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Białystok?

Cena biletu Warszawa - Białystok dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł Więcej Więcej 20 zł Więcej Więcej 38 zł
19 zł2 420 zł19 zł19 zł Więcej 2 865 zł2 940 zł

Pociągi z Warszawa do Białystok


Podróż między Warszawa oraz Białystok jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Białystok?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Zachodnia, Warszawa Ochota, Warszawa Wschodnia or Warszawa Centralna i przyjeżdża na stację Białystok Bacieczki or Białystok Wiadukt.

Ile połączeń z Warszawa do Białystok jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 41 połączeń kolejowych do Białystok z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 4 połączeń bezpośrednich i 32 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Białystok na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Białystok z Warszawa, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 41 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 32 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 4 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają pociągi do Białystok i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Białystok zabiera średnio 4 hours and 53 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 hours and 32 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:07, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 21:07.