Pociąg Warszawa - Białystok ceny od 39,95 zł

Rozpocząć z
39,95 zł

Warszawa do Białystok przez pociąg

Podróż z Warszawa do Białystok przez pociąg wynosi 176,68 km i zajmuje 2 godz. i 46 min. Dziennie odbywa się 9 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:05, a ostatnim o 20:47. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Białystok przez pociąg za jedyne 39,95 zł lub aż 90,84 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 39,95 zł.

Najniższa cena39,95 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 46 min
Połączenie dziennie9
Najniższa cena39,95 zł
Wyzsza cena90,84 zł
Pierwszy wyjazd05:05
Ostatni wyjazd20:47
Dystans176,68 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdBiałystok
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Warsaw do Białystok

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Białystok na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Białystok w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Białystok?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Warszawa do Białystok za jedyne 39,95 zł, podczas gdy średnia cena to 64,16 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Białystok?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Białystok oferowane przez .

O której odjeżdżają pociągi do Białystok i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Białystok odjeżdża o 05:05, a ostatni o 20:47. Aby dostać się z Warszawa do Białystok pociągiem, będziesz potrzebował 2 godz. i 46 min. Podróż pociągiem do Białystok zabiera średnio 2 godz. i 46 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 1 godz. i 58 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:05, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 20:47.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Białystok?

Pociągi do Białystok odjeżdzają z i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń z Warszawa do Białystok jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Białystok z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 9 połączeń. Zauważ, że trasy 9 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Białystok z Warszawa? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Białystok, dostepnych jest 9 połączeń. Zauważ, że wszystkie 9 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Białystok

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Białystok
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Białystok.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Białystok, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Białystok.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Białystok

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 38,78 zł do 71,70 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 46% na swojej podróży!

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Białystok

Podróżując pociągiem do Białystok, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Warszawa do Białystok

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Warszawa do Białystok.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Warszawa do Białystok
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Białystok przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Warszawa do Białystok Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
12.37kg
Autobus
13.25kg
Lot
35.34kg
Samochód
28.27kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Białystok? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Białystok wynoszą 12.37kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Białystok? Podróżując pociągiem między Warszawa a Białystok, zaoszczędzisz 22.97kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.88kg w porównaniu z autobusem i 15.9kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Białystok?
Bilet pociąg z Warszawa do Białystok to 64,16 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 39,95 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Białystok?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Białystok, to 39,95 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Białystok przez pociąg?
Warszawa do Białystok to 176,68 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Białystok?
Warszawa do Białystok to średnio 2 godz. i 46 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 58 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Białystok?
Warszawa do Białystok jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Białystok?
Warszawa do Białystok ma średnio 9 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Białystok?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Białystok rozpoczyna się pod adresem 05:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Białystok?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Białystok odchodzi o 20:47. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Białystok?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 39,95 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Warszawa do Białystok?
Istnieją stacje 6, z których możesz wyjechać z Warszawa, aby przejść do Białystok. Możesz przejść z Warszawa Zachodnia, Warszawa, Warszawa Służewiec, Warszawa Wschodnia, Metro Marymont and Warsaw Młociny i możesz dotrzeć do Białystok Bacieczki, Białystok Starosie. and Białystok Bus Station.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Białystok?
Istnieje średnio 9 z Warszawa, aby przejść do Białystok.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Białystok przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Białystok to 1 godz. i 58 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Białystok?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Białystok.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Białystok przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Białystok generuje 12.37kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Białystok

Powiązane trasy

Inne popularne trasy