Pociąg Warszawa - Białystok ceny od 35,57 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Warszawa do Białystok przez pociąg

Podróż z Warszawa do Białystok przez pociąg wynosi 176,68 km i zajmuje 2 godz. i 25 min. Dziennie odbywa się 9 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:05, a ostatnim o 22:00. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Białystok przez pociąg za jedyne 35,57 zł lub aż 134,88 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 35,57 zł.

Najniższa cena35,57 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 25 min
Połączenie dziennie9
Najniższa cena35,57 zł
Wyzsza cena134,88 zł
Pierwszy wyjazd05:05
Ostatni wyjazd22:00
Dystans176,68 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdBiałystok
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Białystok

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Białystok na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Białystok w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Białystok?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Warszawa do Białystok za jedyne 35,57 zł, podczas gdy średnia cena to 65,14 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Białystok?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Białystok oferowane przez .

O której odjeżdżają pociągi do Białystok i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Białystok odjeżdża o 05:05, a ostatni o 22:00. Aby dostać się z Warszawa do Białystok pociągiem, będziesz potrzebował 2 godz. i 25 min. Podróż pociągiem do Białystok zabiera średnio 2 godz. i 25 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 1 godz. i 58 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:05, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 22:00.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Białystok?

Pociągi do Białystok odjeżdzają z Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni,Warszawa, Wschodnia,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa, Metro Marymont 01 i przyjeżdżają na stację Białystok Bus Station,Białystok Bacieczki,Białystok Starosielce.

Ile połączeń z Warszawa do Białystok jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Białystok z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 9 połączeń. Zauważ, że trasy 9 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Białystok z Warszawa? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Białystok, dostepnych jest 9 połączeń. Zauważ, że wszystkie 9 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Białystok

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Białystok
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Białystok.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Białystok, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Białystok.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Białystok

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 34,22 zł do 73,52 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 53% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Białystok

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Białystok można znaleźć już za 54,43 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 59,69 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 66,30 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Białystok

Podróżując pociągiem do Białystok, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Warszawa do Białystok
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Białystok przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Warszawa do Białystok Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
12.37kg
Autobus
13.25kg
Lot
35.34kg
Samochód
28.27kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Białystok? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Białystok wynoszą 12.37kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Białystok? Podróżując pociągiem między Warszawa a Białystok, zaoszczędzisz 22.97kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.88kg w porównaniu z autobusem i 15.9kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Białystok?
Bilet pociąg z Warszawa do Białystok to 65,14 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 35,57 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Białystok?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Białystok, to 35,57 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Białystok przez pociąg?
Warszawa do Białystok to 176,68 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Białystok?
Warszawa do Białystok to średnio 2 godz. i 25 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 58 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Białystok?
Warszawa do Białystok jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Białystok?
Warszawa do Białystok ma średnio 9 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Białystok?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Białystok rozpoczyna się pod adresem 05:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Białystok?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Białystok odchodzi o 22:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Białystok?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 35,57 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Białystok?
Istnieje średnio 9 z Warszawa, aby przejść do Białystok.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Białystok przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Białystok to 1 godz. i 58 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Białystok?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Białystok.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Białystok przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Białystok generuje 12.37kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Białystok

Powiązane trasy

Inne popularne trasy