Wyszukaj połączenie kolejowe z Ciechanów do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 23,33 zł
Czas podróży 1 h 2 min
Połączenia dla każdego dnia 15
Pierwszy odjazd 17:36
Ostatni odjazd 22:12
Odległość 77 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Ciechanów do Warszawa na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Ciechanów do Warszawa w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Ciechanów do Warszawa?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Ciechanów do Warszawa za 23,33 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 42,86 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Ciechanów do Warszawa?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad and PKP na trasie kolejowej Ciechanów - Warszawa.

Pociągi z Ciechanów do Warszawa

O której odjeżdżają pociągi do Warszawa i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 17:36, a ostatni o 22:12. Podróż trwa średnio 1 h 2 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w ciagu min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Warszawa?

Pociąg z Ciechanów odjeżdża ze stacji Ciechanow Train Station i przyjeżdża na stację Warsaw - Zachodni, Warszawa - wschodnia stacja kolejowa and Warszawa Centralna.

Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Na krótkich dystansach, takich jak między Ciechanów oraz Warszawa, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Warszawa z Ciechanów?

Dostępnych jest 15 połączeń kolejowych do Warszawa z Ciechanów. Zauważ, że wśrod nich jest 15 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Dziennie dostępnych jest 15 połączeń kolejowych na trasie do Warszawa z Ciechanów.Zauważ, że jest wśród nich 15 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.