Pociąg Gdańsk - Bytom ceny od 76,08 zł

Rozpocząć z
76,08 zł

Gdańsk do Bytom przez pociąg

Podróż z Gdańsk do Bytom przez pociąg wynosi 446,15 km i zajmuje 48 godz. i 34 min. Dziennie odbywa się 1 połączeń, z pierwszym odlotem o 15:30, a ostatnim o 22:13. Możliwe jest podróżowanie z Gdańsk do Bytom przez pociąg za jedyne 76,08 zł lub aż 146,71 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 76,08 zł.

Najniższa cena76,08 zł
Czas trwania podróży48 godz. i 34 min
Połączenie dziennie1
Najniższa cena76,08 zł
Wyzsza cena146,71 zł
Pierwszy wyjazd15:30
Ostatni wyjazd22:13
Dystans446,15 km
OdjazdGdańsk
PrzyjazdBytom
PrzewoźnicyPKP

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Gdańsk do Bytom

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od GdańskX do Bytom. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Gdańsk do Bytom?

Średnia cena biletów kolejowych z Gdańsk do Bytom to 92,61 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Gdańsk do Bytom kosztują około 76,08 zł.

Pociągi z Gdańsk do Bytom: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Gdańsk - Bytom.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Bytom?

Przejazd między Gdańsk a Bytom zajmuje 48 godz. i 34 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 15:30, a ostatni o 22:13. Pierwszy pociąg do Bytom odjeżdzą o 15:30, a ostatni o 22:13. Podróż trwa średnio 48 godz. i 34 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Bytom w ciagu 34 godz. i 5 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Bytom?

Pociągi do Bytom mogą odjeżdzać z i przyjeżdżać na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Bytom z Gdańsk: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Bytom z Gdańsk pociągiem, dziennie dostępnych jest 1 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Bytom na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Gdańsk do Bytom jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Gdańsk do Bytom
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Gdańsk do Bytom.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Gdańsk do Bytom, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Gdańsk do Bytom.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Gdańsk do Bytom

Najtańsze bilety kolejowe Gdańsk - Bytom można znaleźć już za 69,84 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 96,54 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 146,71 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Bytom

Podróżując pociągiem do Bytom, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie PKP od Gdańsk do Bytom
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Gdańsk do Bytom przez train.
Udogodnienia PKP
quiet_zone Strefa Ciszy check
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
accessibility Dostępność check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check
bicycle Rower check

Gdańsk do Bytom Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
31.23kg
Autobus
33.46kg
Lot
89.23kg
Samochód
71.38kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Gdańsk do Bytom? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Gdańsk a Bytom wynoszą 31.23kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Gdańsk a Bytom? Podróżując pociągiem między Gdańsk a Bytom, zaoszczędzisz 58kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.23kg w porównaniu z autobusem i 40.15kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Gdańsk do Bytom?
Bilet pociąg z Gdańsk do Bytom to 92,61 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 76,08 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Gdańsk do Bytom?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Gdańsk do Bytom, to 76,08 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Gdańsk a Bytom przez pociąg?
Gdańsk do Bytom to 446,15 km.
Jak długo trwa pociąg między Gdańsk a Bytom?
Gdańsk do Bytom to średnio 48 godz. i 34 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 34 godz. i 5 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Gdańsk na Bytom?
Gdańsk do Bytom ma średnio 1 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Gdańsk do Bytom?
Najwcześniejszy pociąg od Gdańsk do Bytom rozpoczyna się pod adresem 15:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Gdańsk do Bytom?
Najnowszy pociąg od Gdańsk do Bytom odchodzi o 22:13. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Gdańsk do Bytom?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 76,08 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Gdańsk do Bytom?
Istnieją stacje 4, z których możesz wyjechać z Gdańsk, aby przejść do Bytom. Możesz przejść z Gdańsk Airport, Gdańsk Główny, Gdansk and Gdańsk Wrzeszcz i możesz dotrzeć do Bytom Dworzec Autobusowy and Bytom Miechowice Plejada.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Gdańsk a Bytom przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Gdańsk a Bytom to 34 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Gdańsk do Bytom?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Gdańsk a Bytom.
Jakie są emisje CO2 dla Gdańsk do Bytom przez pociąg?
Podróż pociąg z Gdańsk do Bytom generuje 31.23kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Gdańsk

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Gdańsk

Trasy międzynarodowe z Gdańsk i okolic

Inne miejsca docelowe z Gdańsk

Główne połączenia kolejowe do Bytom

Powiązane trasy

Inne popularne trasy