Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Kraków

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 49 min
Połączenia dla każdego dnia 137
Pierwszy odjazd: 00:29
Ostatni odjazd: 22:43
Odległość 485km

Tanie bilety na pociąg z Gdańsk do Kraków na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Gdańsk do Kraków: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Gdańsk a Kraków oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Gdańsk do Kraków?

Cena biletu Gdańsk - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
145 zł63 zł Więcej 91 zł63 zł63 zł Więcej
128 zł91 zł Więcej Więcej 62 zł127 zł Więcej

Pociągi z Gdańsk do Kraków


Na krótkich dystansach, takich jak między Gdańsk oraz Kraków, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Kraków?

Pociąg z Gdańsk odjeżdża ze stacji Gdańsk Orunia or Gdańsk Wrzeszcz i przyjeżdża na stację Kraków Główny or Kraków Bonarka.

Ile połączeń z Gdańsk do Kraków jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 19 połączeń kolejowych do Kraków z Gdańsk. Zauważ, że wśrod nich jest 10 połączeń bezpośrednich i 9 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kraków na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Kraków z Gdańsk, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 19 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 9 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 10 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają pociągi do Kraków i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Kraków zabiera średnio 9 hours and 19 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 5 hours and 57 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:07, a ostatni wyjeżdża z Gdańsk o 22:07.