Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Bytom

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 53 zł
Czas podróży 6 h 54 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 17:04
Ostatni odjazd 19:06
Odległość 160 km

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Bytom na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Bytom w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Bytom?

Średnia cena biletów kolejowych z Łódź do Bytom to 68,11 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Bytom kosztują około 53 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Bytom?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad and PKP na trasie kolejowej Łódź - Bytom.

Pociągi z Łódź do Bytom

Ile zajmuje podróż z Łódź do Bytom i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 6 h 54 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Bytom w ciągu 5 h 23 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 17:04, a ostatni o 19:06.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Bytom?

Możesz pojechać pociągiem do Bytom z Łódź - Widzew, który przyjeżdża na stację Bytom Train Station.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile połączeń z Łódź do Bytom jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Bytom z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Bytom na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Bytom z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 2 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 2 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.