Pociąg Łódź - Bytom ceny od 49,49 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Łódź do Bytom przez pociąg

Podróż z Łódź do Bytom przez pociąg wynosi 160,48 km i zajmuje 35 godz. i 53 min. Dziennie odbywa się 1 połączeń, z pierwszym odlotem o 20:27, a ostatnim o 22:01. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Bytom przez pociąg za jedyne 49,49 zł lub aż 113,14 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 49,49 zł.

Najniższa cena49,49 zł
Czas trwania podróży35 godz. i 53 min
Połączenie dziennie1
Najniższa cena49,49 zł
Wyzsza cena113,14 zł
Pierwszy wyjazd20:27
Ostatni wyjazd22:01
Dystans160,48 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdBytom
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Bytom na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Bytom?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Bytom za jedyne 49,49 zł, podczas gdy średnia cena to 67,65 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Łódź do Bytom?

Aby dostać się do Bytom pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Bytom?

Dotarcie do Bytom zajmie Ci 35 godz. i 53 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 20:27, a ostatni o 22:01'. Podróż pociągiem do Bytom zabiera średnio 35 godz. i 53 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 9 godz. i 43 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 20:27, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 22:01.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Bytom i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska,Łódź Chojny i przyjeżdża na stację Bytom, Miechowice Plejada,Bytom, Zamłynie.

Ile połączeń z Łódź do Bytom jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 1 połączeń kolejowych do Bytom z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 1 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Bytom z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Łódź do Bytom
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Bytom.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Bytom, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Bytom.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Bytom

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Bytom można znaleźć już za 52,75 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 66,08 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 79,34 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Bytom

Podróżując pociągiem do Bytom, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Łódź do Bytom
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Bytom przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Łódź do Bytom Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
11.23kg
Autobus
12.04kg
Lot
32.1kg
Samochód
25.68kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Bytom? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Bytom wynoszą 11.23kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Bytom? Podróżując pociągiem między Łódź a Bytom, zaoszczędzisz 20.87kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.81kg w porównaniu z autobusem i 14.45kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Bytom?
Bilet pociąg z Łódź do Bytom to 67,65 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 49,49 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Bytom?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Bytom, to 49,49 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Bytom przez pociąg?
Łódź do Bytom to 160,48 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Bytom?
Łódź do Bytom to średnio 35 godz. i 53 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 9 godz. i 43 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Bytom?
Łódź do Bytom jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Bytom?
Łódź do Bytom ma średnio 1 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Bytom?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Bytom rozpoczyna się pod adresem 20:27. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Bytom?
Najnowszy pociąg od Łódź do Bytom odchodzi o 22:01. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Bytom?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 49,49 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Bytom przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Bytom to 9 godz. i 43 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Bytom?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Bytom.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Bytom przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Bytom generuje 11.23kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Bytom

Powiązane trasy

Inne popularne trasy