Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Bytom


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 16 min
Połączenia dla każdego dnia 26
Pierwszy odjazd: 00:31
Ostatni odjazd: 23:09
Odległość 160km

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Bytom na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Bytom?

Aby dostać się do Bytom pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Bytom?

Cena biletu Łódź - Bytom dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej 28 zł32 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej 22 zł22 zł Więcej

Pociągi z Łódź do Bytom


Na krótkich dystansach, takich jak między Łódź oraz Bytom, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Bytom i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Bytom odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Żabieniec, Łódź Kaliska or Łódź Widzew i przyjeżdźają na stację Bytom.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Bytom z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Bytom z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 14 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Bytom z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 14 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 14 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Bytom i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Bytom zabiera średnio 6 hours and 48 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 4 hours and 48 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:03, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 23:03.