Pociąg Łódź - Bytom ceny od 49,49 zł

Rozpocząć z
49,49 zł
Odkryć

Łódź do Bytom przez pociąg

Podróż z Łódź do Bytom przez pociąg wynosi 160,48 km i zajmuje 35 godz. i 53 min. Dziennie odbywa się 1 połączeń, z pierwszym odlotem o 20:27, a ostatnim o 22:01. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Bytom przez pociąg za jedyne 49,49 zł lub aż 113,14 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 49,49 zł.

Najniższa cena49,49 zł
Czas trwania podróży35 godz. i 53 min
Połączenie dziennie1
Najniższa cena49,49 zł
Wyzsza cena113,14 zł
Pierwszy wyjazd20:27
Ostatni wyjazd22:01
Dystans160,48 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdBytom
PrzewoźnicyPKP

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Bytom na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Bytom?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Bytom za jedyne 49,49 zł, podczas gdy średnia cena to 67,65 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Łódź do Bytom?

Aby dostać się do Bytom pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Bytom?

Dotarcie do Bytom zajmie Ci 35 godz. i 53 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 20:27, a ostatni o 22:01'. Podróż pociągiem do Bytom zabiera średnio 35 godz. i 53 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 9 godz. i 43 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 20:27, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 22:01.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Bytom i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Łódź do Bytom jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 1 połączeń kolejowych do Bytom z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 1 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Bytom z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Łódź do Bytom
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Bytom.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Bytom, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Bytom.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Bytom

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Bytom można znaleźć już za 53,36 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 68,97 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 84,46 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Bytom

Podróżując pociągiem do Bytom, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Bytom

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Bytom.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Łódź do Bytom
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Bytom przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Łódź do Bytom Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
11.23kg
Autobus
12.04kg
Lot
32.1kg
Samochód
25.68kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Bytom? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Bytom wynoszą 11.23kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Bytom? Podróżując pociągiem między Łódź a Bytom, zaoszczędzisz 20.87kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.81kg w porównaniu z autobusem i 14.45kg w porównaniu z samochodem.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Bytom?
Bilet pociąg z Łódź do Bytom to 67,65 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 49,49 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Bytom?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Bytom, to 49,49 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Bytom przez pociąg?
Łódź do Bytom to 160,48 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Bytom?
Łódź do Bytom to średnio 35 godz. i 53 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 9 godz. i 43 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Bytom?
Łódź do Bytom jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Bytom?
Łódź do Bytom ma średnio 1 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Bytom?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Bytom rozpoczyna się pod adresem 20:27. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Bytom?
Najnowszy pociąg od Łódź do Bytom odchodzi o 22:01. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Bytom?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 49,49 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Bytom przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Bytom to 9 godz. i 43 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Bytom?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Bytom.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Bytom przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Bytom generuje 11.23kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Bytom

Powiązane trasy

Inne popularne trasy