Pociąg Gdańsk - Warszawa ceny od 56,52 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
56,52 zł

Gdańsk do Warszawa przez pociąg

Podróż z Gdańsk do Warszawa przez pociąg wynosi 283,85 km i zajmuje 4 godz. i 8 min. Dziennie odbywa się 9 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:04, a ostatnim o 23:08. Możliwe jest podróżowanie z Gdańsk do Warszawa przez pociąg za jedyne 56,52 zł lub aż 218,83 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 56,52 zł.

Najniższa cena56,52 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 8 min
Połączenie dziennie9
Najniższa cena56,52 zł
Wyzsza cena218,83 zł
Pierwszy wyjazd00:04
Ostatni wyjazd23:08
Dystans283,85 km
OdjazdGdańsk
PrzyjazdWarszawa
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Gdańsk do Warsaw

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Gdańsk do Warszawa

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Gdańsk do Warszawa?

Średnia cena biletów kolejowych z Gdańsk do Warszawa to 139,59 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Gdańsk do Warszawa kosztują około 56,52 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Gdańsk do Warszawa?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Gdańsk a Warszawa.

O której odjeżdżają pociągi do Warszawa i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdża o 00:04, a ostatni o 23:08. Aby dostać się z Gdańsk do Warszawa pociągiem, będziesz potrzebował 4 godz. i 8 min. Średnia długość podróży to 4 godz. i 8 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Warszawa w ciągu 2 godz. i 23 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Gdańsk o 00:04, a ostatni o 23:08.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Gdańsk do Warszawa?

Możesz pojechać pociągiem do Warszawa z Gdańsk Lech Wałęsa Airport, GDN,Gdansk Glowny,Gdańsk Wrzeszcz,Gdańsk, który przyjeżdża na stację Warsaw Metro Mlociny,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa, Wschodnia,Warsaw Central.

Ile połączeń z Gdańsk do Warszawa jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Gdańsk pociągiem, dziennie dostępnych jest 9 połączeń. Zauważ, że trasy 8 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Warszawa z Gdańsk? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Gdańsk do Warszawa, dostepnych jest 9 połączeń. Zauważ, że wszystkie 8 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Gdańsk do Warsaw

Tanie bilety pociąg od Gdańsk do Warszawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Gdańsk do Warszawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Gdańsk do Warszawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Gdańsk do Warszawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Gdańsk do Warsaw

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 64,35 zł do 139,49 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 54% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Gdańsk do Warszawa

Najtańsze bilety kolejowe Gdańsk - Warszawa można znaleźć już za 91,07 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 97,63 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 103,78 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Warszawa

Podróżując pociągiem do Warszawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Gdańsk do Warszawa

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Gdańsk do Warszawa.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Gdańsk do Warszawa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Gdańsk do Warszawa przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Gdańsk do Warszawa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
19.87kg
Autobus
21.29kg
Lot
56.77kg
Samochód
45.42kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Gdańsk do Warszawa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Gdańsk a Warszawa wynoszą 19.87kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Gdańsk a Warszawa? Podróżując pociągiem między Gdańsk a Warszawa, zaoszczędzisz 36.9kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.42kg w porównaniu z autobusem i 25.55kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Gdańsk do Warszawa?
Bilet pociąg z Gdańsk do Warszawa to 139,59 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 56,52 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Gdańsk do Warszawa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Gdańsk do Warszawa, to 56,52 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Gdańsk a Warszawa przez pociąg?
Gdańsk do Warszawa to 283,85 km.
Jak długo trwa pociąg między Gdańsk a Warszawa?
Gdańsk do Warszawa to średnio 4 godz. i 8 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 23 min.
Jakie firmy działają od Gdańsk do Warszawa?
Gdańsk do Warszawa jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Gdańsk na Warszawa?
Gdańsk do Warszawa ma średnio 9 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Gdańsk do Warszawa?
Najwcześniejszy pociąg od Gdańsk do Warszawa rozpoczyna się pod adresem 00:04. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Gdańsk do Warszawa?
Najnowszy pociąg od Gdańsk do Warszawa odchodzi o 23:08. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Gdańsk do Warszawa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 56,52 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Gdańsk do Warszawa?
Istnieje średnio 8 z Gdańsk, aby przejść do Warszawa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Gdańsk a Warszawa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Gdańsk a Warszawa to 2 godz. i 23 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Gdańsk do Warszawa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Gdańsk a Warszawa.
Jakie są emisje CO2 dla Gdańsk do Warszawa przez pociąg?
Podróż pociąg z Gdańsk do Warszawa generuje 19.87kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Gdańsk

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Gdańsk

Trasy międzynarodowe z Gdańsk i okolic

Inne miejsca docelowe z Gdańsk

Główne połączenia kolejowe do Warszawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy