Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Warszawa

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Warszawa

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 147
Pierwszy odjazd: 05:01
Ostatni odjazd: 22:34
Odległość 284km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Gdańsk do Warszawa

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Warszawa. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Gdańsk do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Gdańsk do Warszawa?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Gdańsk a Warszawa.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Gdańsk do Warszawa?

Cena biletu Gdańsk - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
51 zł53 zł53 zł52 zł52 zł54 zł36 zł
Więcej 50 zł36 zł50 zł Więcej 36 zł Więcej
Więcej 166 zł101 zł154 zł109 zł113 zł93 zł

Pociągi z Gdańsk do Warszawa


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Gdańsk oraz Warszawa, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Gdańsk do Warszawa?

Pociągi do Warszawa odjeżdzają z Gdańsk Oliwa i przyjeżdżają na stację Warszawa Centralna.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Warszawa z Gdańsk?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Gdańsk pociągiem, dziennie dostępnych jest 147 połączeń. Zauważ, że trasy 24 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 147 połączeń kolejowych z Gdańsk do Warszawa. Zauważ, że wśród nich jest 123 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 24 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Gdańsk do Warszawa?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 05:10, a ostatni o 22:10. Podróż trwa średnio 6 hours and 40 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w ciagu 3 hours and 10 minutes.