Pociąg Katowice - Iława ceny od 134,37 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
134,37 zł

Katowice do Iława przez pociąg

Podróż z Katowice do Iława przez pociąg wynosi 373,39 km i zajmuje 8 godz. i 5 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:48, a ostatnim o 21:03. Możliwe jest podróżowanie z Katowice do Iława przez pociąg za jedyne 134,37 zł lub aż 296,21 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 134,37 zł.

Najniższa cena134,37 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 5 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena134,37 zł
Wyzsza cena296,21 zł
Pierwszy wyjazd02:48
Ostatni wyjazd21:03
Dystans373,39 km
OdjazdKatowice
PrzyjazdIława
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Katowice do Ilawa

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Katowice do Iława

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KatowiceX do Iława. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Katowice do Iława?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Katowice do Iława za 134,37 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Iława kosztują około 187,78 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Katowice do Iława?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Katowice a Iława oferowane przez .

O której odjeżdżają pociągi do Iława i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Iława odjeżdża o 02:48, a ostatni o 21:03. Aby dostać się z Katowice do Iława pociągiem, będziesz potrzebował 8 godz. i 5 min. Średnia długość podróży to 8 godz. i 5 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Iława w ciągu 6 godz. i 51 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Katowice o 02:48, a ostatni o 21:03.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Katowice do Iława?

Pociągi do Iława odjeżdzają z Katowice Ligota,Katowice Glowne i przyjeżdżają na stację Jamielnik,Ilawa Glowna.

Ile połączeń z Katowice do Iława jest każdego dnia?

Dostępnych jest 6 połączeń kolejowych do Iława z Katowice. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 6 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Iława na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Iława z Katowice? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Katowice do Ilawa

Tanie bilety pociąg od Katowice do Iława
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Katowice do Iława.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Katowice do Iława, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Katowice do Iława.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Katowice do Ilawa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Iława

Podróżując pociągiem do Iława, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Katowice do Iława
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Katowice do Iława przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Katowice do Iława Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
26.14kg
Autobus
28kg
Lot
74.68kg
Samochód
59.74kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Katowice do Iława? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Katowice a Iława wynoszą 26.14kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Katowice a Iława? Podróżując pociągiem między Katowice a Iława, zaoszczędzisz 48.54kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.86kg w porównaniu z autobusem i 33.6kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Katowice do Iława?
Bilet pociąg z Katowice do Iława to 187,78 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 134,37 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Katowice do Iława?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Katowice do Iława, to 134,37 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Katowice a Iława przez pociąg?
Katowice do Iława to 373,39 km.
Jak długo trwa pociąg między Katowice a Iława?
Katowice do Iława to średnio 8 godz. i 5 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 51 min.
Jakie firmy działają od Katowice do Iława?
Katowice do Iława jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Katowice na Iława?
Katowice do Iława ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Katowice do Iława?
Najwcześniejszy pociąg od Katowice do Iława rozpoczyna się pod adresem 02:48. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Katowice do Iława?
Najnowszy pociąg od Katowice do Iława odchodzi o 21:03. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Katowice do Iława?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 134,37 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Katowice a Iława przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Katowice a Iława to 6 godz. i 51 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Katowice do Iława?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Katowice a Iława.
Jakie są emisje CO2 dla Katowice do Iława przez pociąg?
Podróż pociąg z Katowice do Iława generuje 26.14kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Katowice

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Katowice

Trasy międzynarodowe z Katowice i okolic

Inne miejsca docelowe z Katowice

Główne połączenia kolejowe do Iława

Powiązane trasy

Inne popularne trasy