Pociąg Malbork - Poznań ceny od 81,43 zł

Rozpocząć z
81,43 zł

Malbork do Poznań przez pociąg

Podróż z Malbork do Poznań przez pociąg wynosi 228,91 km i zajmuje 6 godz. i 15 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:32, a ostatnim o 22:38. Możliwe jest podróżowanie z Malbork do Poznań przez pociąg za jedyne 81,43 zł lub aż 958,86 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 81,43 zł.

Najniższa cena81,43 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 15 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena81,43 zł
Wyzsza cena958,86 zł
Pierwszy wyjazd04:32
Ostatni wyjazd22:38
Dystans228,91 km
OdjazdMalbork
PrzyjazdPoznań
PrzewoźnicyRyanair, LOTWięcej

Pociąg Bilety od Malbork do Poznan

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Malbork do Poznań na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Malbork do Poznań?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Malbork do Poznań za 81,43 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Poznań kosztują około 230,19 zł.

Pociągi z Malbork do Poznań: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Malbork a Poznań.

O której odjeżdżają pociągi do Poznań i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Poznań odjeżdża o 04:32, a ostatni o 22:38. Aby dostać się z Malbork do Poznań pociągiem, będziesz potrzebował 6 godz. i 15 min. Podróż pociągiem do Poznań zabiera średnio 6 godz. i 15 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 3 godz. i 23 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:32, a ostatni wyjeżdża z Malbork o 22:38.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Malbork do Poznań?

Możesz pojechać pociągiem do Poznań z , który przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Malbork do Poznań jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 6 połączeń kolejowych do Poznań z Malbork. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 6 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Poznań na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Poznań z Malbork? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Malbork do Poznan

Tanie bilety pociąg od Malbork do Poznań
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Malbork do Poznań.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Malbork do Poznań, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Malbork do Poznań.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Malbork do Poznan

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Malbork do Poznań

Najtańsze bilety kolejowe Malbork - Poznań można znaleźć już za 40,97 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 85,68 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 128,27 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Poznań

Podróżując pociągiem do Poznań, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie Ryanair, LOT and POLREGIO od Malbork do Poznań
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Malbork do Poznań przez train.
Udogodnienia Ryanair LOT POLREGIO PKP
wifi WiFi check check check check
luggage Bagaż check check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check cross check
accessibility Dostępność cross cross check check
bicycle Rower cross cross check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross cross check
air_con Klimatyzacja cross cross cross check

Malbork do Poznań Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
16.02kg
Autobus
17.17kg
Lot
45.78kg
Samochód
36.63kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Malbork do Poznań? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Malbork a Poznań wynoszą 16.02kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Malbork a Poznań? Podróżując pociągiem między Malbork a Poznań, zaoszczędzisz 29.76kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.15kg w porównaniu z autobusem i 20.61kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Malbork do Poznań?
Bilet pociąg z Malbork do Poznań to 230,19 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 81,43 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Malbork do Poznań?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Malbork do Poznań, to 81,43 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Malbork a Poznań przez pociąg?
Malbork do Poznań to 228,91 km.
Jak długo trwa pociąg między Malbork a Poznań?
Malbork do Poznań to średnio 6 godz. i 15 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 23 min.
Jakie firmy działają od Malbork do Poznań?
Malbork do Poznań jest obsługiwany przez operatorów 4. Możesz znaleźć na Virail Ryanair, LOT, POLREGIO, Air Baltic and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Malbork na Poznań?
Malbork do Poznań ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Malbork do Poznań?
Najwcześniejszy pociąg od Malbork do Poznań rozpoczyna się pod adresem 04:32. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Malbork do Poznań?
Najnowszy pociąg od Malbork do Poznań odchodzi o 22:38. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Malbork do Poznań?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 81,43 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Malbork do Poznań?
Istnieją stacje 1, z których możesz wyjechać z Malbork, aby przejść do Poznań. Możesz przejść z Malbork Coach Station i możesz dotrzeć do POZNAN-LAWICA, Poznań Starołęka and Poznań.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Malbork a Poznań przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Malbork a Poznań to 3 godz. i 23 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Malbork do Poznań?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Malbork a Poznań.
Jakie są emisje CO2 dla Malbork do Poznań przez pociąg?
Podróż pociąg z Malbork do Poznań generuje 16.02kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Malbork

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Malbork

Trasy międzynarodowe z Malbork i okolic

Inne miejsca docelowe z Malbork

Główne połączenia kolejowe do Poznań

Powiązane trasy

Inne popularne trasy