Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Kielce

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Kielce
z 9 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 37 zł
Czas podróży 3 h 3 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 04:05
Ostatni odjazd 19:53
Odległość 153 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Kielce

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Warszawa do Kielce?

Bilety na pociąg z Warszawa do Kielce kosztują średnio 39,57 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 37 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Kielce?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Kielce oferowane przez Rozklad, PKP and POLREGIO.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 40,81 zł Więcej 40 zł 42,57 zł 40 zł Więcej
Więcej 30,66 zł Więcej 9,90 zł 30,43 zł 31,57 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 29,48 zł Więcej

Pociągi z Warszawa do Kielce

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Kielce?

Pierwszy pociąg do Kielce odjeżdzą o 12:36, a ostatni o 19:53. Podróż trwa średnio 3 h 1 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kielce w ciagu 2 h 24 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Warszawa do Kielce?

Pociągi do Kielce odjeżdzają z Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Варшава-Центральна and Warsaw - Zachodni i przyjeżdżają na stację Kielce Train Station.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile połączeń z Warszawa do Kielce jest każdego dnia?

Dostępnych jest 5.5 połączeń kolejowych do Kielce z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 5.5 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Kielce, dostepnych jest 5.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 5.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.