Pociąg Warszawa - Kielce ceny od 57,64 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Warszawa do Kielce przez pociąg

Podróż z Warszawa do Kielce przez pociąg wynosi 153,65 km i zajmuje 3 godz. i 38 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:49, a ostatnim o 20:04. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Kielce przez pociąg za jedyne 57,64 zł lub aż 252,73 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 57,64 zł.

Najniższa cena57,64 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 38 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena57,64 zł
Wyzsza cena252,73 zł
Pierwszy wyjazd03:49
Ostatni wyjazd20:04
Dystans153,65 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdKielce
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Kielce

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Kielce

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Kielce. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety na pociąg z Warszawa do Kielce?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Warszawa do Kielce za 57,64 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Kielce kosztują około 113,89 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Kielce?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Kielce oferowane przez .

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Kielce?

Dotarcie do Kielce zajmie Ci 3 godz. i 38 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Warszawa o 03:49, a ostatni o 20:04'. Pierwszy pociąg do Kielce odjeżdzą o 03:49, a ostatni o 20:04. Podróż trwa średnio 3 godz. i 38 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kielce w ciagu 2 godz. i 21 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Warszawa do Kielce?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa Dworzec Zachodni,Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Central,Warszawa, Wschodnia i przyjeżdża na stację Kielce, ul. Żytnia (Hala widowiskowo-sportowa),Kielce Przystanek Autobusowy,Kielce Railway Station,Kielce.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kielce z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Kielce z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kielce na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Kielce z Warszawa? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Kielce, dostepnych jest 3 połączeń. Zauważ, że wszystkie 2 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Kielce

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Kielce
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Kielce.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Kielce, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Kielce.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Kielce

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 49,12 zł do 204,77 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 76% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Kielce

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Kielce można znaleźć już za 61,27 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,27 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 90,28 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Kielce

Podróżując pociągiem do Kielce, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Warszawa do Kielce
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Kielce przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Warszawa do Kielce Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
10.76kg
Autobus
11.52kg
Lot
30.73kg
Samochód
24.58kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Kielce? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Kielce wynoszą 10.76kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Kielce? Podróżując pociągiem między Warszawa a Kielce, zaoszczędzisz 19.97kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.76kg w porównaniu z autobusem i 13.82kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Kielce?
Bilet pociąg z Warszawa do Kielce to 113,89 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 57,64 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Kielce?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Kielce, to 57,64 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Kielce przez pociąg?
Warszawa do Kielce to 153,65 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Kielce?
Warszawa do Kielce to średnio 3 godz. i 38 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 21 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Kielce?
Warszawa do Kielce jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Kielce?
Warszawa do Kielce ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Kielce?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Kielce rozpoczyna się pod adresem 03:49. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Kielce?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Kielce odchodzi o 20:04. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Kielce?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 57,64 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Kielce?
Istnieje średnio 2 z Warszawa, aby przejść do Kielce.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Kielce przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Kielce to 2 godz. i 21 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Kielce?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Kielce.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Kielce przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Kielce generuje 10.76kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Kielce

Powiązane trasy

Inne popularne trasy