Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Ełk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 104 zł
Czas podróży 17 h 48 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 05:43
Ostatni odjazd 22:19
Odległość 517 km

Tanie bilety na pociąg z Szczecin do Ełk na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Ełk. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Szczecin do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Szczecin do Ełk?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Szczecin do Ełk za 104 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Ełk kosztują około 134,55 zł.

Pociągi z Szczecin do Ełk: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad and PKP, świadczącego usługi na trasie Szczecin - Ełk.

Pociągi z Szczecin do Ełk

Ile zajmuje podróż z Szczecin do Ełk i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Ełk odjeżdzą o 05:43, a ostatni o 22:19. Podróż trwa średnio 17 h 48 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Ełk w 10 h 45 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Ełk?

Pociągi do Ełk odjeżdzają z Szczecin ze stacji Szczecin Główny i przyjeżdźają na stację Elk Train Station.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

W przypadku dłuższych podróży, takich jak między Szczecin a Ełk, powinieneś rozważyć lot samolotem do Ełk. Jeśli kupisz bilet z wyprzedzeniem, możesz zaoszczędzić z niskokosztowym przewożnikiem nie tylko czas, ale również pieniądze.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Ełk z Szczecin?

Dostępnych jest 6 połączeń kolejowych do Ełk z Szczecin. Zauważ, że wśrod nich jest połączeń bezpośrednich i 6 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jesśli chcesz przejechać do Ełk z Szczecin, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 6 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 6 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.