Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Katowice
z 18,30 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 57,45 zł
Czas podróży 7 h 56 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 10:41
Ostatni odjazd 20:17
Odległość 468 km

Najtańsze bilety na pociąg z Szczecin do Katowice na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Szczecin do Katowice?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Szczecin do Katowice za 57,45 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Katowice kosztują około 73,26 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Szczecin do Katowice?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad, SBB and PKP na trasie kolejowej Szczecin - Katowice.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
83 zł Więcej Więcej Więcej 75 zł Więcej Więcej
71,43 zł Więcej Więcej Więcej 103,17 zł Więcej Więcej

Pociągi z Szczecin do Katowice

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Szczecin do Katowice?

Średnia długość podróży to 8 h 18 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Katowice w ciągu 6 h 51 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Szczecin o 04:11, a ostatni o 20:17.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Szczecin do Katowice?

Pociągi do Katowice odjeżdzają z Szczecin Glówny and Szczecin Główny i przyjeżdżają na stację Katowice, Katowice Główne and Katowice Glowne.

Podróż między Szczecin oraz Katowice jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile połączeń z Szczecin do Katowice jest każdego dnia?

Dostępnych jest 4.5 połączeń kolejowych do Katowice z Szczecin. Zauważ, że wśrod nich jest 4.5 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Katowice na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Szczecin do Katowice, dostepnych jest 4.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 4.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.