Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Katowice

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 11 h 46 min
Połączenia dla każdego dnia 124
Pierwszy odjazd: 04:51
Ostatni odjazd: 21:47
Odległość 468km

Tanie bilety na pociąg z Szczecin do Katowice na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Szczecin do Katowice: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Szczecin a Katowice.

Ile kosztują bilety na pociąg z Szczecin do Katowice?

Cena biletu Szczecin - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 41 zł41 zł Więcej 62 zł
Więcej Więcej Więcej 175 zł213 zł Więcej 283 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 64 zł

Pociągi z Szczecin do Katowice


Podróż między Szczecin oraz Katowice jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Katowice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Katowice odjeżdzają z Szczecin Dąbie or Szczecin Główny i przyjeżdżają na stację Katowice, Katowice Ligota or Katowice Brynów.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Katowice z Szczecin: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 24 połączeń kolejowych do Katowice z Szczecin. Zauważ, że wśrod nich jest 4 połączeń bezpośrednich i 12 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Katowice na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Katowice z Szczecin, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 24 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 12 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 4 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Szczecin do Katowice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 13 hours and 2 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Katowice w ciągu 10 hours and 59 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Szczecin o 06:09, a ostatni o 21:09.