Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Bydgoszcz

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 53 min
Połączenia dla każdego dnia 30
Pierwszy odjazd: 04:00
Ostatni odjazd: 23:44
Odległość 232km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Szczecin do Bydgoszcz

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Szczecin do Bydgoszcz?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Szczecin a Bydgoszcz.

Ile kosztują bilety na pociąg z Szczecin do Bydgoszcz?

Cena biletu Szczecin - Bydgoszcz dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
53 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 41 zł
25 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Szczecin do Bydgoszcz


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Szczecin do Bydgoszcz?

Pociągi do Bydgoszcz mogą odjeżdzać z Szczecin Główny, Szczecin Zdroje or Szczecin Podjuchy i przyjeżdżać na stację Bydgoszcz Główna.

Ile połączeń z Szczecin do Bydgoszcz jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Bydgoszcz z Szczecin pociągiem, dziennie dostępnych jest 30 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Bydgoszcz na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Bydgoszcz z Szczecin, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 30 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 30 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile zajmuje podróż z Szczecin do Bydgoszcz i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Bydgoszcz odjeżdzą o 04:10, a ostatni o 23:10. Podróż trwa średnio 6 hours and 58 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Bydgoszcz w 4 hours and 24 minutes.