Pociąg Tarnów - Malbork ceny od 132,60 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Tarnów do Malbork przez pociąg

Podróż z Tarnów do Malbork przez pociąg wynosi 467,39 km i zajmuje 8 godz. i 42 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:16, a ostatnim o 22:24. Możliwe jest podróżowanie z Tarnów do Malbork przez pociąg za jedyne 132,60 zł lub aż 296,12 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 132,60 zł.

Najniższa cena132,60 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 42 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena132,60 zł
Wyzsza cena296,12 zł
Pierwszy wyjazd06:16
Ostatni wyjazd22:24
Dystans467,39 km
OdjazdTarnów
PrzyjazdMalbork
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Tarnów do Malbork

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Tanie bilety na pociąg z Tarnów do Malbork na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od TarnówX do Malbork. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Tarnów do Malbork?

Średnia cena biletów kolejowych z Tarnów do Malbork to 194,25 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Tarnów do Malbork kosztują około 132,60 zł.

Pociągi z Tarnów do Malbork: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Tarnów a Malbork.

Ile zajmuje podróż z Tarnów do Malbork i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Malbork odjeżdża o 06:16, a ostatni o 22:24. Aby dostać się z Tarnów do Malbork pociągiem, będziesz potrzebował 8 godz. i 42 min. Średnia długość podróży to 8 godz. i 42 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Malbork w ciągu 6 godz. i 45 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Tarnów o 06:16, a ostatni o 22:24.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Tarnów do Malbork?

Możesz pojechać pociągiem do Malbork z Tarnow,Tarnów, ul. Mostowa 14,Tarnow, Tarnów,Tarnów, aleja Jana Pawła II (Stacja Paliw "GROSAR"), który przyjeżdża na stację Malbork Coach Station.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Malbork z Tarnów?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Malbork z Tarnów. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Malbork na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Tarnów do Malbork jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Tarnów do Malbork

Tanie bilety pociąg od Tarnów do Malbork
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Tarnów do Malbork.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Tarnów do Malbork, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Tarnów do Malbork.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Tarnów do Malbork

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Tarnów do Malbork

Najtańsze bilety kolejowe Tarnów - Malbork można znaleźć już za 93,12 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 140,11 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 218,46 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Malbork

Podróżując pociągiem do Malbork, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Tarnów do Malbork
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Tarnów do Malbork przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Tarnów do Malbork Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
32.72kg
Autobus
35.05kg
Lot
93.48kg
Samochód
74.78kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Tarnów do Malbork? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Tarnów a Malbork wynoszą 32.72kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Tarnów a Malbork? Podróżując pociągiem między Tarnów a Malbork, zaoszczędzisz 60.76kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.33kg w porównaniu z autobusem i 42.06kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Tarnów do Malbork?
Bilet pociąg z Tarnów do Malbork to 194,25 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 132,60 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Tarnów do Malbork?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Tarnów do Malbork, to 132,60 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Tarnów a Malbork przez pociąg?
Tarnów do Malbork to 467,39 km.
Jak długo trwa pociąg między Tarnów a Malbork?
Tarnów do Malbork to średnio 8 godz. i 42 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 45 min.
Jakie firmy działają od Tarnów do Malbork?
Tarnów do Malbork jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Tarnów na Malbork?
Tarnów do Malbork ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Tarnów do Malbork?
Najwcześniejszy pociąg od Tarnów do Malbork rozpoczyna się pod adresem 06:16. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Tarnów do Malbork?
Najnowszy pociąg od Tarnów do Malbork odchodzi o 22:24. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Tarnów do Malbork?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 132,60 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Tarnów a Malbork przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Tarnów a Malbork to 6 godz. i 45 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Tarnów do Malbork?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Tarnów a Malbork.
Jakie są emisje CO2 dla Tarnów do Malbork przez pociąg?
Podróż pociąg z Tarnów do Malbork generuje 32.72kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Tarnów

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Tarnów

Trasy międzynarodowe z Tarnów i okolic

Inne miejsca docelowe z Tarnów

Główne połączenia kolejowe do Malbork

Powiązane trasy

Inne popularne trasy