Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Toruń

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Toruń
z 13,45 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 44,06 zł
Czas podróży 3 h 1 min
Połączenia dla każdego dnia 12
Pierwszy odjazd 05:55
Ostatni odjazd 19:57
Odległość 185 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Toruń

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Toruń?

Bilety na pociąg z Warszawa do Toruń kosztują średnio 51,95 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 43 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Toruń?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, PKP and POLREGIO, oferujący połączenia między Warszawa a Toruń.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
61 zł Więcej 61 zł 61 zł 63,49 zł Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej 52 zł Więcej Więcej Więcej
35,15 zł Więcej 24,94 zł 29,48 zł 29,48 zł Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Toruń

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Toruń i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 3 h 1 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Toruń w ciągu 2 h 31 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 04:45, a ostatni o 19:57.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Warszawa do Toruń?

Pociągi do Toruń odjeżdzają z Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Warszawa Centralna and Warsaw - Zachodni i przyjeżdżają na stację Toruń Główny.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Podróż między Warszawa oraz Toruń jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile połączeń z Warszawa do Toruń jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 9.5 połączeń kolejowych do Toruń z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 9.5 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Toruń na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 9.5 połączeń kolejowych na trasie do Toruń z Warszawa.Zauważ, że jest wśród nich 9.5 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.