Pociąg Warszawa - Toruń ceny od 52,47 zł

Rozpocząć z
52,47 zł
Odkryć

Warszawa do Toruń przez pociąg

Podróż z Warszawa do Toruń przez pociąg wynosi 184,98 km i zajmuje 2 godz. i 31 min. Dziennie odbywa się 8 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:08, a ostatnim o 20:36. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Toruń przez pociąg za jedyne 52,47 zł lub aż 102,43 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 52,47 zł.

Najniższa cena52,47 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 31 min
Połączenie dziennie8
Najniższa cena52,47 zł
Wyzsza cena102,43 zł
Pierwszy wyjazd05:08
Ostatni wyjazd20:36
Dystans184,98 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdToruń
PrzewoźnicyPKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Torun

Data odjazdu
poniedziałek, 11 gru 2023

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Toruń

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Toruń. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Toruń?

Bilety na pociąg z Warszawa do Toruń kosztują średnio 83,71 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 52,47 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Toruń?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Warszawa - Toruń.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Warszawa do Toruń?

Przejazd między Warszawa a Toruń zajmuje 2 godz. i 31 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:08, a ostatni o 20:36. Pierwszy pociąg do Toruń odjeżdzą o 05:08, a ostatni o 20:36. Podróż trwa średnio 2 godz. i 31 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Toruń w 2 godz. i 13 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Toruń?

Możesz pojechać pociągiem do Toruń z , który przyjeżdża na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Toruń z Warszawa: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 8 połączeń kolejowych do Toruń z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 8 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Toruń z Warszawa? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Toruń, dostepnych jest 8 połączeń. Zauważ, że wszystkie 8 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Torun

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Toruń
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Toruń.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Toruń, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Toruń.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Torun

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 48,56 zł do 94,38 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 49% na swojej podróży!

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Toruń

Podróżując pociągiem do Toruń, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Warszawa do Toruń

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Warszawa do Toruń.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Warszawa do Toruń
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Toruń przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Warszawa do Toruń Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
12.95kg
Autobus
13.87kg
Lot
37kg
Samochód
29.6kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Toruń? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Toruń wynoszą 12.95kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Toruń? Podróżując pociągiem między Warszawa a Toruń, zaoszczędzisz 24.05kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.92kg w porównaniu z autobusem i 16.65kg w porównaniu z samochodem.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Toruń?
Bilet pociąg z Warszawa do Toruń to 83,71 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 52,47 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Toruń?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Toruń, to 52,47 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Toruń przez pociąg?
Warszawa do Toruń to 184,98 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Toruń?
Warszawa do Toruń to średnio 2 godz. i 31 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 13 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Toruń?
Warszawa do Toruń jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Toruń?
Warszawa do Toruń ma średnio 8 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Toruń?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Toruń rozpoczyna się pod adresem 05:08. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Toruń?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Toruń odchodzi o 20:36. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Toruń?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 52,47 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Toruń?
Istnieje średnio 8 z Warszawa, aby przejść do Toruń.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Toruń przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Toruń to 2 godz. i 13 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Toruń?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Toruń.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Toruń przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Toruń generuje 12.95kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Toruń

Powiązane trasy

Inne popularne trasy