Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Toruń

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Toruń

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 46 min
Połączenia dla każdego dnia 157
Pierwszy odjazd: 06:40
Ostatni odjazd: 00:21
Odległość 185km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Toruń

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Toruń. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Pociągi z Warszawa do Toruń: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Warszawa a Toruń.

Ile kosztują bilety na pociąg z Warszawa do Toruń?

Cena biletu Warszawa - Toruń dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
54 zł56 zł Więcej 27 zł27 zł Więcej 32 zł
Więcej 32 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Toruń


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Podróż między Warszawa oraz Toruń jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Warszawa do Toruń?

Pociągi do Toruń odjeżdzają z Warszawa Zachodnia, Warszawa Zachodnia Peron 8 or Warszawa Wileńska i przyjeżdżają na stację Toruń Miasto or Toruń Wschodni.

Ile połączeń z Warszawa do Toruń jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 157 połączeń kolejowych do Toruń z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 6 połączeń bezpośrednich i 151 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 157 połączeń kolejowych z Warszawa do Toruń. Zauważ, że wśród nich jest 151 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 6 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Warszawa do Toruń?

Pierwszy pociąg do Toruń odjeżdzą o 07:06, a ostatni o 00:06. Podróż trwa średnio 5 hours and 46 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Toruń w ciagu 3 hours and 39 minutes.