Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Elbląg

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Elbląg

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 65,71 zł
Czas podróży 7 h 44 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 04:43
Ostatni odjazd 22:45
Odległość 267 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Elbląg

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Elbląg. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Elbląg?

Średnia cena biletów kolejowych z Łódź do Elbląg to 97,37 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Elbląg kosztują około 65,71 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Elbląg?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Elbląg oferowane przez Rozklad, PKP and POLREGIO.

Pociągi z Łódź do Elbląg

Ile zajmuje podróż z Łódź do Elbląg i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Elbląg zabiera średnio 7 h 44 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 6 h 5 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:43, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 22:45.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Elbląg?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Łódź - Widzew i przyjeżdża na stację Elbląg Train Station.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Podróż między Łódź oraz Elbląg jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile połączeń z Łódź do Elbląg jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Elbląg z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Łódź do Elbląg, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.