Pociąg Łódź - Elbląg ceny od 75,01 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Łódź do Elbląg przez pociąg

Podróż z Łódź do Elbląg przez pociąg wynosi 267,44 km i zajmuje 6 godz. i 55 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:55, a ostatnim o 22:28. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Elbląg przez pociąg za jedyne 75,01 zł lub aż 143,40 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 75,01 zł.

Najniższa cena75,01 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 55 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena75,01 zł
Wyzsza cena143,40 zł
Pierwszy wyjazd05:55
Ostatni wyjazd22:28
Dystans267,44 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdElbląg
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Łódź do Elbląg

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Elbląg

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Elbląg. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Elbląg?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Elbląg za jedyne 75,01 zł, podczas gdy średnia cena to 124,04 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Elbląg?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Łódź - Elbląg.

O której odjeżdżają pociągi do Elbląg i ile trwa podróż?

Dotarcie do Elbląg zajmie Ci 6 godz. i 55 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 05:55, a ostatni o 22:28'. Pierwszy pociąg do Elbląg odjeżdzą o 05:55, a ostatni o 22:28. Podróż trwa średnio 6 godz. i 55 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Elbląg w 5 godz. i 46 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Elbląg?

Pociągi do Elbląg odjeżdzają z Łódź ze stacji Lodz Kaliska,Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny,Łódź, Fabryczna i przyjeżdźają na stację Elblag.

Ile połączeń z Łódź do Elbląg jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 3 połączeń kolejowych do Elbląg z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Na trasie z Łódź do Elbląg jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Elbląg

Tanie bilety pociąg od Łódź do Elbląg
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Elbląg.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Elbląg, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Elbląg.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Elbląg

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 69,28 zł do 211,24 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 67% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Elbląg

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Elbląg można znaleźć już za 107,74 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 127,84 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 192,71 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Elbląg

Podróżując pociągiem do Elbląg, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Łódź do Elbląg
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Elbląg przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Łódź do Elbląg Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
18.72kg
Autobus
20.06kg
Lot
53.49kg
Samochód
42.79kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Elbląg? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Elbląg wynoszą 18.72kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Elbląg? Podróżując pociągiem między Łódź a Elbląg, zaoszczędzisz 34.77kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.34kg w porównaniu z autobusem i 24.07kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Elbląg?
Bilet pociąg z Łódź do Elbląg to 124,04 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 75,01 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Elbląg?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Elbląg, to 75,01 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Elbląg przez pociąg?
Łódź do Elbląg to 267,44 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Elbląg?
Łódź do Elbląg to średnio 6 godz. i 55 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 46 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Elbląg?
Łódź do Elbląg jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Elbląg?
Łódź do Elbląg ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Elbląg?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Elbląg rozpoczyna się pod adresem 05:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Elbląg?
Najnowszy pociąg od Łódź do Elbląg odchodzi o 22:28. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Elbląg?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 75,01 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Elbląg przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Elbląg to 5 godz. i 46 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Elbląg?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Elbląg.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Elbląg przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Elbląg generuje 18.72kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Elbląg

Powiązane trasy

Inne popularne trasy