Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Elbląg

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Elbląg
z 19,62 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 89 zł
Czas podróży 7 h 29 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 04:58
Ostatni odjazd 22:25
Odległość 267 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Elbląg

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Elbląg. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Elbląg?

Średnia cena biletów kolejowych z Łódź do Elbląg to 96,08 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Elbląg kosztują około 69 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Elbląg?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Elbląg oferowane przez Rozklad, PKP and POLREGIO.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
89 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Elbląg

Ile zajmuje podróż z Łódź do Elbląg i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Elbląg zabiera średnio 7 h 40 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 6 h 6 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:43, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 22:25.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Elbląg?

Pociąg z Łódź odjeżdża ze stacji Łódź - Widzew and Lódź - Fabryczna i przyjeżdża na stację Elblag główny dworzec.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Podróż między Łódź oraz Elbląg jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile połączeń z Łódź do Elbląg jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Elbląg z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 4.5 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Łódź do Elbląg, każdego dnia dostępnych jest 4.5 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.